Rybář se na dva týdny ztratil na moři, tvrdí, že ho opakovaně znásilňovaly mořské panny

pixabay.com / archiv
pixabay.com / archiv
Foto: Rybář byl v zajetí mořských žen...
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 4. 2020

Rybáře z americké Floridy dva týdny pohřešovali, nakonec ho zachránila pobřežní hlídka. Je v totálním šoku, prý ho celých čtrnáct dní trýznily mořské panny. Nutit ho měly mimo jiné k orálnímu sexu!

72letého Alvina McCallistera, který je už dlouhé roky profesionálním rybářem, našli na malém skalnatém ostrůvku. Po ztroskotání tam lovil racky a podařilo se mu přežít. Živil se také mušlemi a mořskými ježky.

McCallister není v ohrožení života, ale trpí silnými halucinacemi. Ty může vyvolávat dlouhodobá dehydratace, anebo toxiny z některých mušlí, které na ostrůvku konzumoval. "Pacient má příznaky extrémní dehydratace, má halucinace a musí být po stálým lékařským doheldem," řekl mluvčí nemocnice Svatého Jana Křtitele.

Detailně popsal mořská stvoření

Muž do detailu popsal, že ho mořská stvoření, zřejmě bájné mořské panny, nutila k orálnímu sexu. "A to nejenom ženy, ale i muži," řekl médiím McCallisterův bratr se slzami očích.

Doktoři si nejsou jistí, zda se jedná o pravdu, anebo jde také o halucinace. "Pan McCallister má podivná zranění a rovněž trpí zánětem v oblasti řitního otvoru a genitálií. Je však velmi nepravděpodobné, že by ho znásilnili mořští tvorové," vysvětlil jeden z lékařů.

Jak to bylo doopravdy, se ukáže v nejbližších dnech, až se z McCallisterova těla vyplaví všechny toxiny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.