Rytmus je nejslavnější rapper v Česku. 10 jeho fotek v roli milujícího otce a manžela

Jak šel čas s Rytmusem
Jak šel čas s Rytmusem
Foto: Instagramu Rytmuse/Jasminy Alagič
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 5. 2020

Patrik Vrbovský alias Rytmus se snažil v rapu prosadit už v 90. letech minulého století. Narodil se sice v Kroměříži, ale vyrůstal ve slovenských Piešťanech. První album vydal v roce 2006, proslulo především velkým množstvím vulgarismů v jeho skladbách. V roce 2019 se usadil a založil rodinu.

Rytmus vyrůstal na slovenském sídlišti, přesto se mu podařilo vyšvihnout se mezi nejpopulárnější umělce v Česku a na Slovensku. Na kontě má čtyři sólová alba, se svou skupinou Kontrafakt jich vydal šest.

V roce 2011 usedl v porotě pěvecké show SuperStar a čelil kritice, že se z "pouličního" rappera stal komerčním umělcem. K tomu se ale sám několikrát přiznal s tím, že se za to nestydí.

V roce 2019 se po roce vztahu oženil s moderátorkou Jasminou Alagič a v létě téhož roku se jim narodil syn Sanel. Letos v dubnu oslavili dvouleté výročí lásky.

"Dnes jsou to přesně 2 roky, kdy jsem pochopil, co je to smysl života. Ano, můj život už není jak předtím díky mojí manželce, při které přišel přesně ten životní moment, kdy to prostě zapadne jako puzzle," psal Rytmus k výročí na Instagram.

Vybrali jsme deset fotek, na nichž je rapper v roli milujícího otce a manžela.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.