S Arturem v kontaktu nejsem, na Ivetu Bartošovou vzpomínám pořád, prozradila bývalá chůva

Iveta Bartošová zažila mnoho životních úspěchů, ale i pádů
Iveta Bartošová zažila mnoho životních úspěchů, ale i pádů
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2020

Mnoho fanoušků nevymaže ze své paměti 29. duben 2014, který nevratně otřásl českým showbyznysem. Toho dne se po Česku rozlétla zpráva o sebevraždě zpěvačky Ivety Bartošové (†48). Její důvěrnice a blízká přítelkyně Zlata Golda Dvořáková na ní pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínala.

V době, kdy zpěvačka vstoupila do manželství s Josefem Rychtářem, se její přátelství s letitou chůvou jejího syna rozdělilo. Nakonec k sobě obě ženy našli cestu.

"Ke konci jejího života se naše přátelství obnovilo. Vše jsme si vyříkaly a bylo to fajn. Bylo to pro mě důležité a myslím, že i pro Ivetu. Vzpomínám na ni často. Je pořád se mnou, i když odešla. Hodně pro mě znamenala," prozradila žena, která byla pro Ivetu Bartošovou blízkou kamarádkou a pro jejího syna Artura druhou mámou. Znala ho prakticky od narození, pamatuje jeho první krůčky.

Dnes už Golda je v kontaktu jen s maminkou zpěvačky, se kterou si občas zavolá. 

"S Arturem v kontaktu nejsem, nesleduji ani, jak se mu daří po hudební stránce. Jen s maminkou Svatavou, občas si zavoláme a zavzpomínáme, mam ji ráda," dodala pro ŽivotvČesku.cz Golda, která na zpěvačku stále myslí a vzpomíná na dny, které předcházely těžkým životním karambolům, kdy Iveta byla v dobré kondici a měla chuť do života.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.