S Luckou Vondráčkovou jsme se k sobě furt tulili, bylo to fajn, prozradil Sámer Issa o natáčení videoklipu

Zpěvák s Lucií Vondráčkovou pracuje na emotivní skladbě
Zpěvák s Lucií Vondráčkovou pracuje na emotivní skladbě
Foto: Archiv Sámera Issy
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 10. 2020

Zpěvák Sámer Issa (35) posledních několik týdnů je v intenzivním kontaktu s kolegyní z branže Lucií Vondráčkovou (40). Společně pracují na duetové skladbě, která má zacloumat s českou hudební scénou. Aktuálně proběhla část natáčení videoklipu a Sámer pro ŽivotvČesku.cz popsal, jak si ho užil. "Byla zima, takže jsme se k sobě s Luckou furt tulili," vtipkoval zpěvák.

Zpěvák prožívá poměrně úspěšné období. Kromě spolupráce s Lucií Vondráčkovou ho těší, že se před pár dny opět vrátil k partnerce, se kterou se před dvěma měsíci rozešli. "Vyříkali jsme si to a nenazýval bych to úplně vztahem, ale spíše kamarádstvím," popsal Sámer, jak to aktuálně s o devět let starší Pavlou Kohoutovou má.

Rozchod vznikl zejména z důvodu, že Sámer neměl na partnerku kvůli práci na společném duetu čas a ta se začala vídat s někým jiným. Teď je vše ale opět v nejlepším pořádku.

"Došlo k nějakým kompromisům a já se teď můžu v klidu věnovat práci. S Luckou jsme natáčeli záběry do videoklipu a hodně jsme si to užili. Byla zima, takže jsme se k sobě furt tulili, abychom nezmrzli, bylo to fajn. V počasí, které panuje v Česku, natáčet klip ale není úplná legrace. Ale myslím, že to bude jako celek velmi vydařené, i když kvůli epidemii musíme trošku bojovat s omezeným rozpočtem. Ale i tak si myslím, že videoklip nebude mít na české poměry konkurenci," upřesnil Sámer.

Duetová skladba je o nešťastné lásce a půjde o velmi silné emotivní dílo. "Nešťastnou lásku jsme s Luckou prožili, takže to známe dobře, o to lepší výsledek to bude," dodal pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa, který poskytl redakci i několik snímků z natáčení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.