S Maláčovou za zády si užívá Ivan Bartoš otcovství. Kvůli miminku jsem změnil režim, prozradil

Předseda Pirátů Ivan Bartoš
Předseda Pirátů Ivan Bartoš
Foto: se souhlasem Ivana Bartoše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 8. 2020

Ivan Bartoš se ve svých čtyřiceti letech stal hrdým otcem. Jeho manželka Lydie Franka Bartošová mu přivedla před více než 14 dny na svět rozkošného syna. Dostal velmi netradiční jméno Bertram. Pro ŽivotvČesku.cz oblíbený politik promluvil o tom, jak si aktuálně užívá rodičovství.

"Musím se přiznat, že při posledních měsících těhotenství manželky jsem si musel sáhnout do svědomí a zásadně přeorganizovat svůj denní režim, abych byl více s rodinou. Ani ne tak na úkor práce, což v případě poctivé politiky znamená klidně i 12 -16 hodin denně, ale směrem k lepší organizaci a vynechání věcí a událostí, které jsou zbytné. Funguje to, tak já doufám, že i s nadcházející kampaní pro krajské volby toto nové nastavení udržím," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický politik.

Zároveň se pochlubil, jak svá slova myslí vážně. I když na televizní obrazovce v jeho domově je vidět, že politickou diskuzi ve známém pořadu, kde byla hostem za Piráty poslankyně Olga Rychterová a ministryně Jana Maláčová (ČSSD), nevynechá, rozhodně se k ní nestaví čelem. Jde spíše o kulisu. Ivan se totiž raději o víkendu věnuje svému potomkovi, na kterého je náležitě pyšný a hrdý.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.