S manželem jsme si lehli na 20 minut a přemýšleli o světě bez dětí, přiznala vyčerpaná Ornella

Ornella Koktová
Ornella Koktová
Foto: Se svolením Ornelly Koktové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2021

Trojnásobná matka Ornella Koktová (28) dlouho přemýšlela, zda letos s rodinou vyrazí k moři. Nakonec neodolala a vzala manžela Josefa (64) a tři potomky do francouzského Cannes. "Včera jsme si na dvacet minut k sobě lehli a chvíli přemýšleli, jaké by to bylo asi bez dětí. Pak zase začal kolotoč," přiznala pro ŽivotvČesku.cz Ornella, která si nemyslí, že to co zažívá, by mělo být označováno za dovolenou.

Matka, manželka, okouzlující žena, podnikatelka a také skvělá řidička. To všechno je Ornella Koktová, která si užívá dovolenou ve Francii. I když ona sama říká, že o nějakém »užívání« nemůže být řeč.

"My tady vlastně děláme to samé, co bychom dělali v Praze, jen nejsme v Praze, ale jsme v Cannes. Já bych to ani nenazývala dovolenou, protože normálně dál přebaluji, dál chystám pitíčka, dál mají děti nějaký režim, jen to všechno máme o pár kilometrů jinde," uvedla Ornella pro ŽivotvČesku.cz s tím, že zakázala manželovi Pepovi, aby o tomto pobytu v Cannes mluvil jako o »dovolené«.

"Původně jsme měla do Cannes odjet sama, protože tady mám nějaké pracovní povinnosti. Pak mě ale napadlo, že vezmu rodinu a trochu si to užijeme. Celou cestu jsem odřídila sama na jeden zátah, takže 16 hodin za volantem, všichni v klidu spali. Když jsme dorazili na místo, tak já byla mrtvá a oni ožili a mysleli si, že se jim hned budu věnovat. Bylo to náročné, ale já ráda dělám věci a naplno, takže jsem si řekla, že to prostě odřídím celé a povedlo se," pochválila se Ornella, která prokázala, že je bravurní řidičkou. Pobyt v Cannes je ale opravdu ve znamení toho, co manželům Koktovým povolí jejich tři děti.

"Lili je tady opravdu hodná, musím ji pochválit. Sven se tady rozkoukává, ale také to jde. S Quentinem je to troch složité, ten hned první den někam zmizel a prostě nebyl. Šíleně jsem se lekla, že ho snad už neuvidím. Pak se našel a když jsem mu říkala, že takhle to nejde, že by co dělal, kdyby se ztratil, tak mi řekl, že by sedl do prvního taxíku a řekl, že chce jet do Prahy," prozradila Ornella se smíchem, že její nejstarší syn by si asi uměl poradit i na jihu Francie.

"Máme tady 28 stupňů, ale pocitově je tu fakt vedro. V Česku prý začal podzim, tak si slunce chceme ještě užít. Ale je to prostě výlet s dětmi. Zrovna včera jsme si s Pepou asi na dvacet minut k sobě lehli a chvíli přemýšleli, jaké by to bylo asi bez dětí. Pak zase začal kolotoč,"dodala s úsměvem statečná a sebevědomá matka tří ratolestí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.