Reklama:

S manželem oslaví výročí 25 let od svatby. Tereza Brodská prozradila recept na spokojený vztah

Tereza promluvila o svém manželství.
Tereza promluvila o svém manželství.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2020

Herečka Tereza Brodská zanedlouho s manželem, uznávaným fotografem Herbertem Slavíkem, oslaví 25 let od svatby. Brali se přesně 25. listopadu 1995. Při příležitosti blížícího se výročí, odtajnila oblíbená herečka pro ŽivotvČesku.cz recept na šťastné manželství.

Reklama:

Tereza Brodská s manželem tvoří jeden z nejstabilnějším párů českého šoubyznysu. Brali se před čtvrt stoletím a dodnes jim to spolu klape. Redakci ŽivotvČesku.cz herečka prozradila, jak jde zvládnout žít tak dlouho po boku jednoho člověka. "Nepřijde mi to, že to byla dlouhá doba, ale spíš, že to rychle uteklo. Není to o tom, že by si člověk musel partnera držet po svém boku, ale že to musí být oboustranné. Oba dva musí chtít být spolu. Je to o vzájemné toleranci, úctě ke druhému, důvěře, ale i určité velkorysosti," svěřila se Tereza.

Reklama:

Spokojené manželství má podle ní více atributů. Mezi ně patří i to, že musí být manželům spolu dobře, třeba i bez dětí.

"Nedám na rodinné hnízdo dopustit a manžel ještě více. Jsem hrozně ráda za to, že společně trávíme čas jako, když třeba vyrazíme na dovolenou. Jsme zkrátka rádi spolu, jsme rádi, když se večer potkáme doma a společně koukáme na seriály. Herbert zná moje chyby, já znám jeho a vlastně už po tolika letech spolu nám ani nevadí," popsala.

Tereza má v Herbertovi obrovskou podporu, za což je nesmírně vděčná. "Manžela si velmi vážím za to, že když jsem se ocitla v těžkých životních situacích, tak mě podržel. Je to vlastně takový můj maják," dodala Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz, která aktuálně působí v jednom známém televizním seriálu na druhé nejsledovanější komerční stanici.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: