S partnerem budeme 10 let. Řeknu vám, proč svatbu zatím ne, odhalila Světlana Nálepková

Světlana s partnerem Václavem Pleskou
Světlana s partnerem Václavem Pleskou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 9. 2020

Světlana Nálepková (60) a Václav Pleska (41) spolu tvoří stabilní partnerskou dvojici téměř deset let. Začátkem příštího roku budou mít kulaté výročí. A to by mohl být i čas, kdy by se z nich mohli stát manželé. Jenže... "Svatbu zatím ne, ale nikdy neříkej nikdy," řekla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem sympatická herečka.

Světlana se řadí k herečkám, které s věkem neztrácejí půvab. A ani humor - právě to je spojuje s mladším partnerem, který je herečce velkým parťákem.

"Mám ve Vaškovi velkou oporu. Budeme spolu deset let příští rok v březnu. Svatba pro mě není zárukou štěstí. A nám to takhle funguje, tak proč to měnit," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz talentovaná herečka s tím, že ale nikdy by člověk neměl říkat nikdy.

Světlana si s partnerem vyrazili na výstavu pořádnou Zdeňkem Podhůrským k připomenutí výročí 100 let od narození jeho tatínka - Arch. Zdeňka Podhůrského.

"Výstava byla moc krásná. My jsme se Zdeňkem přátelé a tak jsme ho přišli podpořit. Pracovali jsme před časem na jednom projektu a tam jsme se poznali blíže, takže teď je to tak, že se navštěvujeme a podporujeme, což si myslím, že je fajn. A musím říct, že výstava, kterou pracně zorganizoval, je úžasná," dodala Světlana Nálepková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.