S těhotnou herečkou se musí opatrně, říká Maroš Kramár o natáčení s Evou Josefíkovou

Herec Maroš Kramár a Eva Josefíková
Herec Maroš Kramár a Eva Josefíková
Foto: Archiv TV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2021

Herečky, které budou natáčet se slovenským sympaťákem Marošem Kramárem (61), by se měly mít na pozoru. Po Veronice Arichtevě (34) ohlásila těhotenství také Eva Josefíková (30). Obě herečky slovenský idol dobře zná ze společného natáčení. "Asi jim přináším štěstí," řekl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz Kramár.

Půvabná Eva Josefíková v seriálu Slunečná nahradila těhotnou kolegyni Veroniku Arichtevu. Na novou partnerku si před kamerou zvykal také Maroš Kramár, který vtipně okomentoval skutečnost, že ženy, které s ním natáčí, se poměrně rychle stávají spokojenými matkami.

"Já jsem rád, že přináším to štěstí. I když nevím, zda na tom mám zásluhu. Ale vážně. Jsem rád, když se to povede. Když na svět přichází nový život, tak je to vždy hezké," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz herec.

Eva Josefíková v seriálu ztvárňuje Denisu Kánskou. Roli převzala po Arichtevě, která už porodila a s manželem Biserem Arichtevem mají doma malého chlapečka, který dostal netradiční jméno Luka Christo.

Josefíková už ve Slunečné porodila krásnou holčičku, takže se před kamerou může připravovat na roli maminky. "Bylo fajn, že těhotenství bylo připravené už od Verči Arichtevy a moje břicho rostlo skrytě pod tím molitanovým, kterým mě vycpávali v kostymérně. Přiznám se, že mi právě toto dlouho pomáhalo udržet mé skutečné těhotenství v tajnosti," uvedla Eva Josefíková při natáčení.

Maroš Kramár pak dodal, že dokud s herečkou necloumají hormony, tak je natáčení pohoda. "Nezáleží na tom, zda je herečka těhotná či není. To natáčení je podobné. Pokud jsou nějaké postelové scény, tak si člověk musí dávat pozor, aby partnerce nějak omylem neublížil. Ale pokud se o slovo u herečky nehlásí hormony, tak to natáčení je pořád stejné," dodal Maroš Kramár pro ŽivotvČesku.cz.

Pohledná herečka natáčení zvládá dobře. Po fyzické stránce se cítí skvěle. Pokud nenastanou problémy, bude natáčet do dubna. Diváci se mohou nechat překvapit, jak scénáristé s její rolí později naloží.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.