S teplými dny se začala odhalovat. Nenalíčená Eva Burešová ukázala svá nová tetování

Eva Burešová
Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 4. 2024

Zpěvačka Eva Burešová se s prvními teplými dny začala, stejně jako řada ostatních, více odhalovat. Kromě svého svůdného těla tak dává na odiv svá nová tetování, která má poměrně čerstvá. Na sociální síti Instagram se pochlubila malůvkami na rukách, které nejsou na první pohled vidět. Dvojnásobná maminka se ukázala bez nalíčení a sklidila pochvalné komentáře. Pro ŽivotvČesku.cz oblíbená umělkyně prozradila již před časem, jak své tělo vnímala po narození druhého syna Tristana, kterého má Eva s populárním kuchtíkem Přemkem Forejtem.

Eva Burešová se řadí k mimořádně talentovaným českým umělkyním. Kromě hraní a zpívání má i roli dvojnásobné maminky malých synů. Brunetka se pyšní štíhlou postavou, na které nejsou ani dvě těhotenství znát. Po druhém porodu pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že každý nedostatek na svém těle miluje.

"Moje tělo je úžasné v tom, že i po takovém stresu a zápřahu, jaké mělo devět měsíců, dokázalo vytvořit úžasného malého chlapečka. Za to tomu tělu budu navždy vděčná. Miluju každou jizvu, každou strii," sdělila před časem pro ŽivotvČesku.cz herečka, která se nyní na svém instagramovém profilu pochlubila drobnými tetováními.

"To slunce dělá divy! A taky už konečně jsou vidět moje malé tetovačky, které mě zdobí," napsala charismatická Eva ke snímkům, kde nenalíčená ukazuje drobné malůvky na pažích.

Začátkem týdne se umělkyně také pochlubila snímkem z rodinného výletu do Itálie, kde nechyběl její syn Nathaniel, kterého má s expartnerem z předchozího vztahu, a ani její rok a půl starý syn Tristan William, kterého má herečka se šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Věhlasný kuchtík má ještě dceru Stellu z předchozího vztahu. Známá dvojice, která na podzim oslaví čtyřleté výročí vztahu, tak s přestávkami dohromady vychovává tři děti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.