Sabina Laurinová promluvila o své chloubě a nabádala mladé, ať příliš neexperimentují

Sabina Laurinová je krásná a velmi milá herečka
Sabina Laurinová je krásná a velmi milá herečka
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2022

Kromě mladistvého vzhledu, štíhlé postavy a krásného úsměvu zaujme herečka Sabina Laurinová (50) hlavně svou blonďatou hřívou. Pro ŽivotvČesku.cz se rozpovídala o tom, kolik jí věnuje péče, a řekla, že si až teď uvědomuje, jaké štěstí vlastně má. Zavzpomínala i na období, kdy jí vlasy sahaly až do pasu.

Představitelka princezen se vždy mohla chlubit bujnou a dlouhou kšticí. A i když poslední dobou už vlasy postupně zkracuje, o svou korunu krásy ani zdaleka nepřišla.

Herečka popsala, jak se o vlasy stará, a uvedla, že to rozhodně nijak nepřehání. "Nejsem žádný velký pěstitel. Při mojí profesi se ale divím, že ještě nějaké vlasy mám. Jsou hodně namáhané. Chodím pravidelně ke kadeřnici na Barrandov, ale není to nic extrémního. Navíc mám ráda přirozenost a nejčastěji je stejně nosím v culíku nebo drdolu, aby mi nepadaly do očí," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz.

Že bohatá hříva není samozřejmostí, už také ví. "Čím jsem starší, tím víc si uvědomuji, že je to dar. A samozřejmě za to mohou i geny," přiznala moderátorka bývalého hudebního pořadu DO-RE-MI pro ŽivotvČesku.cz.

Neváhala také vysvětlit, proč si už nyní nechává vlasy více stříhat. "Když se kouknu na staré záznamy a fotky, bylo období, kdy jsem měla vlasy až do pasu. Teď už ale volím délku a střih adekvátně svému věku," promluvila o postupném zkracování půvabná maminka dvou dcer.

Má varování i pro mladou generaci, která střídá barvy a střihy skoro denně. "Mladí mění účesy velmi často a v podstatě podle psychického rozpoložení. Já je ale nabádám, ať tolik neexperimentují, vlasy tím opravdu trpí," řekla pro ŽivotvČesku.cz představitelka vrchní sestry Mery ze seriálu Modrý kód.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.