Sabina Laurinová se podělila o plány na léto a zmínila své dcery Valentýnu a Maju

(vpravo) Sabina Laurinová a její dcery - (vlevo) Valentýna a uprostřed Maja
(vpravo) Sabina Laurinová a její dcery – (vlevo) Valentýna a uprostřed Maja
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2022

Oblíbená herečka Sabina Laurinová (50) bude mít léto rozdělené na pracovní a odpočinkovou část. Jak přiblížila, po delší době vyrazí na jih k moři a s sebou vezme i obě dcery - Valentýnu (20) a Maju (13). "Je to těžké, ale společný čas si vzít nenecháme," promluvila pro ŽivotvČesku.cz o svých plánech stále pohledná herečka.

Stejně jako většina herců, tak i pohledná umělkyně musí před odjezdem na dovolenou dostát pracovním závazkům. "Do poloviny července natáčím seriál Zoo. Také vystupuji na zámku v Mělníku s muzikálem Noc na Karlštejně," popsala své povinnosti pro ŽivotvČesku.cz s tím, že úplné volno bude mít na přelomu července a srpna.

Nejvíce se těší, až vyrazí na jih Evropy. "Po třech letech se chystám na týden k moři a nemůžu se dočkat. Jinak budu v Čechách a na Moravě, je tu také spousta krásných míst," svěřila se herečka redakci ŽivotvČesku.cz.

Společnost jí alespoň částečně budou dělat obě dcery, a to již dospělá Valentýna, kterou má s rockerem Josefem Vojtkem (57), a mladší Maja (13), jejímž otcem je stomatolog Karel Kameník (55).

Kvůli programu Valentýny už je ale těžší vše zkoordinovat. "Je to složitější, starší dcera už má své aktivity, částečně studijní, ale společný čas si vzít nenecháme. K moři jedeme určitě spolu," dodala pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka s tím, že se těší, jak si s dcerami užije část prázdnin.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.