Sabrina, mladá čarodějnice si elixír mládí nevykouzlila. Melissu Joan Hartovou byste dnes nepoznali

Herečka Melissa Joan Hartová
Herečka Melissa Joan Hartová
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 4. 2021

Herečka Melissa Joan Hartová (45) se nejvíce proslavila v seriálu Sabrina, mladá čarodějnice. Ten byl od roku 1996 velkým hitem především mezi dospívajícími a pojednával o dívce, která se v den 16. narozenin dozvěděla, že není jako její vrstevníci a má magické schopnosti. Pro Melissu byl tento seriál největším úspěchem, dnes už její kariéra lehce uvadá. Hereččina výhoda tkví v tom, že vrásky ani menší počet pracovních nabídek ji netrápí.

Herečka Melissa Joan Hartová se proslavila jako teenagerka. Od té doby natočila několik filmů a seriálů, ale podobný úspěch jako v seriálu Sabrina, mladá čarodějnice, už nezažila. Dnes jí je 45 a od dob své největší slávy se pochopitelně změnila. Také přivedla na svět 3 děti.

Z přibývajících let si herečka nic nedělá. "Věk mi nevadí. Lidé mi dnes často říkají, že se mnou vyrůstali, což považuji za jeden z nejkrásnějších komplimentů, jaké jsem kdy dostala. Ještě před pár lety mi to nikdo neříkal, ani nemohl," řekla Melissa v rozhovoru pro stanici CBS.

Její nejúspěšnější seriál už sledují i její děti a je pyšná na to, že ho může využívat i k tomu, aby je něco naučila. "Můj syn po mně neustále chtěl sladkosti, chtěl je k obědu, k večeři, nechtěl normální jídlo. Pustila jsem mu epizodu, kde je Sabrina závislá na palačinkách, abych mu ukázala, kam může závislost na sladkém dojít. Poučil se," zasmála se Hartová.

Víc než herectví dnes Hartovou baví režírování, ani k němu se ale nedostává pravidelně. "Oslovují mě producenti sitcomů, například Golbergovi nebo Malý Sheldon. Čas od času jeden díl odrežíruji. Poprvé jsem se k tomu dostala už jako herecký nováček a byla to dobrá zkušenost," přiznala herečka.

Melissa Joan Hartová se v seriálu naposledy objevila v roce 2019, ve filmu pak v roce 2020. Její kariéra už nerozkvétá, ale na sociálních sítích je mezi fanoušky herečka stále aktivní a nejvíce se vyjadřuje právě k televizním hitům, které ji proslavily v dětství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.