Salma Hayeková se ukázala po boku dospívající dcery. Prozradila, kvůli čemu se hádají a co už se od ní může učit

Herečka Salma Hayeková
Herečka Salma Hayeková
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 28. 4. 2022

Herečka Salma Hayeková (55) je pyšnou matkou dospívající dcery Valentiny (14), kterou má s obchodníkem Françoisem-Henrim Pinaultem (59). Jak se z dítěte stává slečna, je přitom víc a víc vidět jejich podoba. Na nejnovějších snímcích pak krása obou bere dech.

Salmu Hayekovou mají mnozí v paměti zafixovanou jako herečku z akčních a romantických filmů. Nestárnoucí kráska, po které alespoň jednou zatoužilo srdce nejednoho muže, je už léta spokojená po boku francouzského obchodníka, s nímž má jednu dceru. Čtrnáctiletá Valentina vyrostla v nádhernou slečnu, která podobu s maminkou nezapře.

To, že Valentina skutečně roste do krásy, dokazuje i fakt, že se už ve svém věku spolu s maminkou objevila na obálce prestižního módního časopisu Vogue. Salma Hayeková v rozhovoru pro tento časopis o vztahu se svou dcerou promluvila a přiznala, že i přes svůj nízký věk má takové zkušenosti s líčením, že svou maminku učí, jak s ním lépe zacházet.

"Nechci říct, že se nehádáme, hádáme se, ale vždy o jedné konkrétní věci. Leze mi totiž do šatníku a bere si z něj, co chce. Jedna věc, kterou jsem na ní vždy obdivovala, je to, že mě nikdy nenechala jí vybírat oblečení. Jakmile uměla mluvit, vybírala si ho sama. Teď jí je 14 a kromě módy se vyzná i v líčení. Já jsem v něm dobrá, ale mám se od ní co učit," řekla Salma Hayeková.

Mladičká Valentina se po boku maminky ve společnosti příliš často neobjevuje a zatím se nezdá, že by měla ambice jít v jejích stopách a stát se herečkou. Vzhledem k její nepřehlédnutelné kráse ale není pochyb o tom, že do hereckého světa by v případě zájmu měla dveře otevřené, stejně jako do toho modelingového.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.