Reklama:

Sámer Issa bez servítek: Agáta je hodná holka, ale pije. Žilková mě chtěla svést, tvrdí

Sámer Issa a Agáta Hanychová v roce 2013
Sámer Issa a Agáta Hanychová v roce 2013
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 6. 2024

Monika Binias pozvala do svého podcastu s názvem »Nevím, no« zapomenutého zpěváka Sámera Issu. Finalista historicky první soutěže SuperStar byl v rozhovoru velmi upřímný a otevřený. V rámci dlouhého povídání zavzpomínal i na etapu, kdy randil s tehdejší modelkou a rebelkou Agátou Hanychovou. Zajímavostí je, že ji bez zaváhání označil za osobu, která konzumuje alkohol víc, než je běžné. V posledních měsících je to již poněkolikáté, co se s osobou Agáty skloňuje slovo alkohol. Hudebník také prozradil, že krátce předtím, než začal randit s Agátou, měla údajně na něho takzvaně zálusk její matka Veronika Žilková. Pro ŽivotvČesku.cz se k nejnovějšímu podcastu vyjádřila Monika Binias. "Je to naprostá bomba, Sámer řekl věci, které nikdy předtím veřejně neříkal. Takže jsem první, kdo peprné informace pustil do světa," pochlubila se influencerka.

Reklama:

Kolem Agáty Hanychové je rušno už dvacet let. I když si bývalá modelka občas posteskne, že je kolem ní stále mediální humbuk, ve skutečnosti si je vědoma toho, že dokud se o ní mluví, dokáže z toho různými způsoby profitovat.

Reklama:

O někdejší vicemiss se v médiích píše, jelikož je pro veřejnost stále lecčím zajímavá. Ať už jí někdo fandí, nebo ji odsuzuje –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ v každém případě budí emoce vše, co se kolem ní vrtne.

Jedním z témat se influencerka a podnikatelka, která se proslavila mimo jiné svou partnerskou přelétavostí, stala i v nejnovějším díle podcastu Moniky Binias. Matka Ornelly Koktové a Charlotty Štikové si pozvala do svého pořadu kdysi známého zpěváka Sámera Issu, který s Agátou v minulosti randil přes čtyři roky. Muzikant zavzpomínal na život po boku atraktivní tmavovlásky.

"Bylo to vášnivý, my jsme se milovali, byla první holka, do které jsem se zamiloval na první pohled," přiznal Issa s tím, že jejich první rande bylo domluvené jeho manažerem.

"Líbilo se mi, že byla od rány a byla parťák. Nikdy by mě nesrazila ohledně peněz, když jsem neměl peníze, tak večeři zaplatila ona. Ona je hodná holka, ale byla a je alkoholička, musela mi lhát, ale já to poznal, když řekla dvě slova," nebral si servítky.

Velmi otevřený byl i ohledně Agátiny matky Veroniky Žilkové, pro kterou údajně nebyl jako potenciální zeť dobrá partie. Navíc zavzpomínal na to, že ho chtěla herečka svézt autem, což vnímal tak, že ho takzvaně »balí«.

"Mně bylo devatenáct a ona na mě brala. Já jsem dodělal Silvestra a po natáčení na mě čekala Žilková, jestli nechci někam svézt autem. Do týdne už jsem chodil s její dcerou, takže zůstala úplně v šoku," řekl Sámer s tím, že když randil s Agátou, Žilková z toho radost neměla. "Nebyl jsem pro ně ta elita, Agátě říkali, že jsem nestálý, ale to ji právě bavilo," dodal zpěvák, kterého si ještě někteří pamatují zejména díky show SuperStar, v rozhovoru, kde vyloženě »perlil«.

K velmi peprnému rozhovoru se vyjádřila i Monika Binias, která podcast natáčí se svou kamarádkou Veronikou. "Je to naprostá bomba, Sámer řekl věci, které nikdy předtím veřejně neříkal. Takže jsem první, kdo peprné informace pustil do světa," uvedla pro ŽivotvČesku.cz kontroverzní influencerka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: