Sámer Issa natočil duet s Lucií Vondráčkovou. Myslím, že videoklip nebude mít na české poměry konkurenci, řekl

Samer Issa natočil duet s Lucií Vondráčkovou
Samer Issa natočil duet s Lucií Vondráčkovou
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 10. 2020

Zpěvák Sámer Issa (35) se intenzivně věnuje koníčku, který je zároveň jeho láskou a prací – hudbě. Nedávno navázal v rámci zbrusu nového duetu spolupráci s kolegyní a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (40). K písni, která má cíle aspirovat na přední příčky českých hitparád, spolu dvojice natáčela i jednu z částí připravovaného videoklipu. A fanoušci se mají rozhodně na co těšit.

U zpěváka se vystřídalo horší období s tím lepším. Nyní se mu daří nejen v osobním životě, ale také v tom pracovním. I když současná situace v Česku není příliš optimistická. S přítelkyní Pavlou Kohoutovou překonali nejhorší krizi a všechno zlé je naštěstí zapomenuto. "Vyříkali jsme si to a nenazýval bych to úplně vztahem, ale spíše kamarádstvím," řekl Sámer pro ŽivotvČesku.cz. Na jejich vztahu se před rozchodem podepsal především nedostatek času a pracovní vytížení zpěváka.

"Došlo k nějakým kompromisům a já se teď můžu v klidu věnovat práci. S Luckou jsme natáčeli záběry do videoklipu a hodně jsme si to užili. Byla zima, takže jsme se k sobě furt tulili, abychom nezmrzli, bylo to fajn. V počasí, které panuje v Česku, natáčet klip ale není úplná legrace. Ale myslím, že to bude jako celek velmi vydařené, i když kvůli epidemii musíme trošku bojovat s omezeným rozpočtem. Ale i tak si myslím, že videoklip nebude mít na české poměry konkurenci," prozradil sám zpěvák.

Zveřejnil(a) Sámer Issa - Oficiální stránka dne Pondělí 26. října 2020

A o čem je tolik očekávaný duet, ke kterému Sámer přizval bývalou partnerku hokejisty Tomáše Plekance Lucii Vondráčkovou? Hlavní roli v něm hraje samozřejmě láska, protože emoce a zážitky jsou nejlepším tvůrcem jakéhokoli umění. "Nešťastnou lásku jsme s Luckou prožili, takže to známe dobře, o to lepší výsledek to bude," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.