Sámer Issa se pochlubil mladou partnerkou se svůdným výstřihem. A prozradil, že shání bydlení v domě

Sámer a jeho partnerka Julie
Sámer a jeho partnerka Julie
Foto: Se svolením Sámera Issy
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2021

Sámer Issa (35) je po nedávném rozchodu opět zamilovaný. Užívá si přítomnosti partnerky Julie Anny Šulcové (22), kterou si nemůže vynachválit. Společného času si vychutnávají skutečně hojně. "Chodíme spolu i cvičit a je to skvělé," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák s tím, že aktuálně shání nové bydlení. Rád by se přestěhoval z menšího bytu na pražské Pankráci do domu se zahradou.

I když je Sámerova partnerka mladší, nestěžuje si. "Rozumíme si a ve věkovém rozdílu nevidím problém," přiblížil svůj pohled na vztah s o 13 let mladší ženou pro ŽivotvČesku.cz. "Společně děláme hodně věcí. Takže chodíme i spolu cvičit. V Julii mám oporu a parťáka, takže náš vztah má pevné základy," doplnil.

Aktuálně zpěvák hledá nové bydlení. Důvodem je, že má doma několik druhů zvířat a pro dva lidi tak jde už o stísněný prostor. "Když jsem tam byl sám, tak to šlo. Ale teď jsme tam dva a máme tam dva psy, rybičky, agamy, takže potřebujeme něco většího. Momentálně sháníme barák se zahradou. Už jsme se byli na pár inzerátů podívat, ale zatím jsme nic ideálního nenašli," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa, který připustil, že by se do budoucna nebránil svatbě.

"Jestli si umím představit svatbu? Nevidím v tom problém," dodal s potutelným úsměvem zpěvák, který aktuálně pracuje i na nové skladbě, jenž má být v romantických tónech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.