Sámer Issa vyměnil partnerku za nezávislost. Plánuje krok, který mu změní život

Sámer Issa oznámil smutnou zprávu
Sámer Issa oznámil smutnou zprávu
Foto: nextfoto.cz

Zpěvák s výjimečným hlasem a zkušeností z pořadu SuperStar Sámer Issa (35) se rozhodně nenudí ani v koronavirové době. Je před ním velká životní výzva, do které se pustil po rozchodu s přítelkyní Pavlou. "Konečně si začnu dělat řidičský průkaz. Už nechci být závislý na tom, kdo mě kam hodí," řekl Sámer Issa pro ŽivotvČesku.cz.

Sámer Issa má za sebou vztah, který připomínal houpačku. Chvílemi to vypadalo, že se zkušenou přítelkyní Pavlou (44) se snaží o miminko, pak se ale objevovaly nad sympatickým párem mráčky a hovořilo se o rozchodu. Nakonec se oba rozhodli, že bude lepší, když půjdou každý svou cestou.

"Momentálně jsem sám. Po rozchodu s Pavlou jsem ani nikoho nehledal. A pravda je asi taková, že v současné době se s někým někde seznámit je enormně těžké, takže jestli najdu nějakou osudovou ženu, asi si budu muset počkat, až nebudou platit vládní restrikce," přiznal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Při hledání nové partnerky ale bude mít Sámer Issa více možností a větší pole, kde vysněnou dívku či dámu »ulovit«. Zpěvák se totiž stane mobilním.

"Příští týden si konečně začnu dělat řidičský průkaz. Důvod je prostý, ve svých 35 letech už nechci být závislý na tom, kdo mě kam hodí. Takže věřím, že si brzy i pořídím auto," dodal pro ŽivotvČesku.cz Sámer Issa, který se těší na to, řidičské oprávnění rozšíří obzory.

Herec Jakub Štáfek (30), známý mimo jiné jako kapitán Lukáš Panenka z kriminálního seriálu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.