Reklama:

Samozvaného ochránce žen Macuru si v seriálu o Ivetě Bartošové zahraje Krajčo. Vdovec po zpěvačce nešetřil kritikou

Zesnulá Iveta Bartošová s Josefem Rychtářem
Zesnulá Iveta Bartošová s Josefem Rychtářem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 7. 2023

Minisérie o zpěvačce Ivetě Bartošové se setkala s úspěchem v podobě divácké přízně. Další pokračování seriálu o tragicky zesnulé zpěvačce zavede fanoušky díla do období, v němž se kolem umělkyně ochomýtal samozvaný ochránce žen Zdeněk Macura - to se dělo rok před její sebevraždou. Bartošová dobrovolně ukončila svůj život skokem pod jedoucí vlak v roce 2014. Do seriálového dění tak v roli Macury zasáhne herec a zpěvák Richard Krajčo. "Myslím, že mu vůbec není podobný," uvedl na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz Josef Rychtář.

Reklama:

"Macura je specifická osobnost, dovolím si tvrdit, že Richard Krajčo se mu ani nepodobá, a otázka je, zda ho dokáže vůbec ztvárnit. Co ten seriál vznikl, tak jsem na něj nekoukal a nikdy nebudu," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Josef Rychtář ohledně dotazu redakce, jak vnímá to, že jeho někdejšího soka v lásce bude hrát herec a frontman kapely Kryštof.

Reklama:

Macurův vztah s Ivetou Bartošovou se prohloubil v červenci 2013, kdy česká média psala o tom, že zpěvačku zavlekl - unesl do Itálie. Josef Rychtář pak svou budoucí manželku začal s doprovodem novinářů hledat. Zpěvačka nakonec byla ubytovaná v domě hudebníka Domenica Martucciho.

"Já jsem s Ivetkou žil, vím, jaká byla. Znám průběh kolem nás a vím, jaké to bylo. Celý seriál, který vznikl, nemluvím o obsazení, tak ho považuji za nesmyslný a ubohý. Je to slátanina," dodal pro ŽivotvČesku.cz Josef Rychtář směrem k seriálu, který ale nikdy podle svých slov neviděl.

Macura se proslavil také tím, že plánoval svatbu s Bartošovou. Dokonce uváděl, že mu ji Rychtář nabídl za určitý finanční obnos. Když Rychtář Bartošovou v Itálii našel a odvezl ji zpět do ČR, zpěvačka se k Macurovi nechtěla znát. Dále také popírala, že by s ním prožila intimní chvilky.

Zpěvačka vychovávala syna Artura, kterého měla s Ladislavem Štaidlem. Byla dvakrát vdaná. Nejprve v roce 2008 za producenta Jiřího Pomeje, manželství trvalo jen dva roky, v roce 2013 si vzala Rychtáře. O rok později spáchala sebevraždu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: