Šampion z Barrandova Jaromír Soukup nepřestává posilovat, teď se mění v Ramba. Jeho křivky zhodnotil kulturista Grznár

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 4. 2024

Poloviční šéf TV Barrandov Jaromír Soukup nepřestává pracovat na svém zevnějšku. Po lednovém boxerském zápasu s Alešem Bejrem, na který dřel bezmála tři měsíce, se podnikatel znovu pochlubil snímky z posilovny. Vyfotil nejen závaží, která zvedá, ale také svou figuru, která je čím dál lepší. V obtaženém triku černé barvy vypadá jeho hruď a ramena skutečně o něco objemnější než při zápasu, který skončil fiaskem. Ačkoliv zvítězil, dle jeho slov ho zápas neuspokojil, a tak není vyloučeno, že se do ringu či klece v budoucnu vrátí. Nepovedený zápas pro ŽivotvČesku.cz okomentoval jeden z nejúspěšnějších boxerů Zdeněk Chládek. Aktuální formu Soukupa pak rozebral kulturista Filip Grznár.

Jaromír Soukup nepřestává makat na své fyzičce. Do posilovny ho na podzim dostala nejen příprava na boxerský zápas, ale také ošklivý rozchod s Agátou Hanychovou. Napětí a stres chtěl moderátor zkrátka ze sebe dostat a po roce, kdy ho trápilo zdraví, se potřeboval dostat do kondice.

Nyní »Muhammad Ali z Barrandova« ukázal na svém instagramovém profilu, jak si dává do těla. Sdílel snímky nejen závaží, která zvedá, ale pochlubil se i postavou v obtaženém sportovním oblečení. Lze říci, že formu má podnikatel čím dál lepší. Kromě posilovny pravidelně vyráží i na kolo, kdy se mu výzvou stávají kopce ve Středočeském kraji.

Jaromír Soukup po vyhraném zápase s Alešem Bejrem, který byl diskvalifikován, přiznal na sociální síti, že ho takový způsob vítězství neuspokojil, a nevyloučil, že už se do Oktagonu nevrátí. Dlouho očekávaný zápas okomentoval pro ŽivotvČesku.cz také jeden z nejúspěšnějších českých boxerů Zdeněk Chládek. 

"Tohle nebyl boxerský zápas, takže těžko hodnotit. Beru to jako show a s profesionálním boxem to nemělo nic společného," uvedl o bitce, která připomínala spíše fackovanou.

Aktuální formu spolumajitele mediálního impéria, které se potýká s nedobrým finančním stavem, příkladem nedávno Barrandov Televizní Studio oznámilo v návrhu moratoria, že má závazky za více než 991 milionů korun, zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz slavný český influencer a kulturista Filip Grznár.

"Základ tam je dobrý. Myslím, že na to, kolik mu je let, je na tom dobře. Určitě si zaslouží respekt. Pro soutěž v kategorii fitness určitě dobré. Ale je potřeba říct, že s penězi se tenhle sport dělá lépe," uvedl s jemnou narážkou na podnikání mediálního magnáta Grznár.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.