Šance Agáty Hanychové na úspěšný vztah s Dopitou pohledem odborníka: Je to jako šroubek a matička, a to i po letech. Statistika je ale špatná

Agáta Hanychová a Miroslav Dopita
Agáta Hanychová a Miroslav Dopita
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 10. 2023

Agáta Hanychová po rozchodu s Jaromírem Soukupem znovu září. Podle všeho za to může rozvádějící se Mirek Dopita, který údajně u influencerky bydlí. Podle náznaků Hanychové se ale nejedná o běžnou kamarádskou výpomoc, nýbrž by se jejich situace dala popsat známým příslovím, že »stará láska nerezaví«. Agáta a Mirek spolu mají syna Kryšpína a rozešli se před dlouhými dvanácti lety. Zda má tento údajně znovuzrozený vztah šanci na úspěch, odhadl pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš.

Bývalá modelka se z rozchodu s otcem dcery Rozárky Jaromírem Soukupem celkem rychle oklepala a už opět rozdává energii a sílu svým sledujícím »holčičkám«, jak sama nazývá své fanynky na Instagramu. S otcem syna Kryšpína, se kterým měla i po rozchodu dobré vztahy, tráví někdejší vicemiss čím dál více času.

Na svém Instagramu se Agáta rozhodně za náklonnost k bývalému hráči amerického fotbalu nestydí. Nechyběl na oslavě Agátiny sestry Korduly a strávili spolu i víkend na Katlově, kde Kryšpín chytal ryby a Agáta obrazně řečeno nahazovala udičku, na níž se Dopita zřejmě chytil.

Podle všeho je bývalému páru spolu dobře a nic jim nebrání v tom, aby navázali tam, kde před dvanácti lety skončili. Přece jen jsou oba už o mnoho zkušenější a spojuje je společný syn. O tom, jaké mají reálné šance na udržení vztahu bývalí partneři, kteří k sobě našli cestu po tolika letech, promluvil pro ŽivotvČesku.cz specialista na mezilidské vztahy Jeroným Klimeš.

"Má to asi takovou logiku, jako když člověk rozšroubuje šroubek a matičku. Pasují do sebe. Za dlouhé roky přijde a zkusí je rozšroubovat znovu, tak do sebe pasují stejně jako před lety. Takže lidé, kteří si před lety vyhovovali, tak si vyhovují stejně. To znamená, že pořekadlo »stará láska nerezaví« platí," uvedl pro ŽivotvČesku.cz odborník v oblasti psychologie rodiny a partnerských vztahů.

Navázání vztahu dvou bývalých partnerů je ale zřejmě o mnoho snažší než v něm setrvat, jak dále Klimeš pro ŽivotvČesku.cz uvedl. "V mých statistikách to je, že takový pár, jako se bavíme, který následně spolu vydrží delší období než rok, je jeden ze sta," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.