Sandra Nováková slaví 39. narozeniny. Prozradila, jak si udržuje jako budoucí čtyřicátnice dívčí vzhled

Herečka Sandra Nováková je krásná maminka malého Mikuláše
Herečka Sandra Nováková je krásná maminka malého Mikuláše
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 4. 2021

Divákům je známá jako doktorka Alexandra »Saša« Růžičková z oblíbeného seriálu z lékařského prostředí. Herečka Sandra Nováková (39) slaví 15. dubna poslední narozeniny před »čtyřicítkou« a ještě navíc jako maminka syna Mikuláše, kterého má se snoubencem Vojtěchem Moravcem, na svůj věk vůbec nevypadá. Narozeniny ale letos proběhnou v poklidu doma. "My jsme v rodině takoví poctiví a radši žádnou oslavu riskovat nebudeme," řekla krásná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka Sandra Nováková patří mezi sympatické osobnosti českého showbyznysu a divákům je známá z mnoha rolí nejen v televizních seriálech, ale také například z filmů Bylo nás pět nebo road movie režisérky Karin Krajčo Babinské (46) Pusinky. V osobním životě je pyšnou maminkou nadaného syna Mikuláše (5), se kterým má moc hezký vztah. Ve čtvrtek 15. dubna slaví 39. narozeniny, ale oslava vzhledem k současným okolnostem souvisejícím s epidemií koronaviru neproběhne.

"Je situace taková, jaká je. My musíme být v práci zdraví, každý týden chodíme na testování – ani si to nemůžeme dovolit. Myslím si, že je teď zbytečné se vystavovat jakémukoli riziku," řekla Sandra Nováková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že její mladistvý vzhled, kterým rok před »čtyřicítkou« nepřestává udivovat, je asi taky hodně dán geneticky.

"Všichni v rodině vypadáme mladší, než jsme. Maminka, která je po čtyřech dětech, tak je ročník 1950 a člověk by jí taky netipoval její věk. Je hodně drobounká, což asi taky hraje roli. Ale kromě vlivu genetiky si myslím, že je hodně důležité být také pozitivní a hodně se usmívat. Podle mě i díky tomu nevypadám na svůj věk," dodala Sandra Nováková pro ŽivotvČesku.cz

Herečka Jaroslava Obermaierová (75) má třetí dávku vakcíny za sebou. Je ráda. V předloňské...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu