Sandra Pospíšilová promluvila o podnikání na rodičovské dovolené a návratu na televizní obrazovky

Sandra Pospíšilová
Sandra Pospíšilová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]sku.cz
Publikováno: 9. 7. 2022

Na konci července to budou dva roky, kdy Sandra Pospíšilová (36) opustila televizní obrazovky a odešla na mateřskou dovolenou. Stejně jako s prvním dítětem, dcerou Emily (5), se i nyní kromě péče o malého Leona (1) věnuje podnikání. "V listopadu to budou dva roky, co jsme s manželem uvedli na trh novou kosmetickou značku," řekla pro ŽivotvČesku.cz moderátorka a nastínila, jak to vypadá s jejím návratem do televize.

Mnoho lidí zná půvabnou blondýnku, která moderovala hlavní zpravodajskou relaci, ještě pod jejím dívčím jménem - Parmová. Zatímco po prvním porodu v roce 2017 se po několika měsících vrátila zpátky do práce, nyní si rodičovskou dovolenou vychutnává naplno a nikam nespěchá.

Ani tak ale nezahálí. "K moderování jako takovému jsem se už vrátila, to se dá s mateřstvím dobře skloubit. A také mám ještě jeden srdcový projekt, s manželem jsme se vrhli do kosmetického průmyslu a před necelými dvěma lety uvedli na trh novou značku kosmetiky," prozradila pro ŽivotvČesku.cz vystudovaná ekonomka.

Moderátorka svou značku prodává na e-shopu a spolupracuje s nejmenovanou klinikou plastické chirurgie a kosmetickými salony. Do obchodních center se zatím nechystá. "V dalším kroku navážeme spíše spolupráci s dermatology, kteří jsou odborníky ve svém oboru a složení našich přípravků ocení," uvedla pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka.

Zároveň naznačila, jak to vypadá s jejím návratem na televizní obrazovku, kterou na konci července 2020 opustila. "Sama nevím, zatím jsme v jednání, nemám žádné konkrétní informace," dodala pro redakci ŽivotvČesku.cz rodačka z Čeladné, která žije s rodinou v Brně a do Prahy by musela pravidelně dojíždět.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.