Sansa ze seriálu Hra o trůny je podruhé těhotná. Herečka Sophie Turnerová ukázala rostoucí bříško v plavkách

Herečka Sophie Turnerová
Herečka Sophie Turnerová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 3. 2022

V červenci letošního roku to budou teprve dva roky, co krásná herečka Sophie Turnerová (26) přivedla na svět svou prvorozenou dcerku Willu. Během prvního těhotenství se vyhýbala médiím i společnosti a bříškem se poprvé pochlubila na fotografii paradoxně až v momentě, kdy byla její dcera na světě. Nyní ovšem naopak svůj požehnaný stav hrdě ukazuje v plavkách a na pláži v Miami tak potvrdila spekulace, že je podruhé »v tom«.

Sophie Turnerová patří mezi hvězdy, které se na výsluní dostaly už v pubertě a s dopady slávy se musely nějakou dobu vyrovnávat. Jako představitelku Sansy v seriálu Hra o trůny, který patří mezi nejpopulárnější napříč světem, ji poznávalo mnoho lidí a ztratila soukromí. O to více si ho začala střežit v momentě, kdy se vdala a rozhodla se založit rodinu.

Jako celebrita si musela zvyknout na velmi častou přítomnost fotografů a zveřejňování paparazzi snímků. Na stránky zahraničních bulvárních periodik se tak dostala i její dcera, s čímž má herečka logicky problém.

"Je neuvěřitelně děsivé, že dospělý muž pronásleduje mě a mou rodinu, aby našel vhodnou příležitost k vyfocení obličeje mé několikaměsíční dcery. Je mi z toho zle a slušně žádám všechny, kteří něco takového dělají, aby s tím přestali, aby mou dceru nefotili a především aby její obličej nedávali do tisku," řekla seriálová Sansa před časem na Instagramu ve stories, jak upozornil portál USAToday.com.

Herečka si zřejmě uvědomila, že čím víc bude své soukromí skrývat, tím větší zájem lidé budou mít o to, aby do něj mohli nahlédnout. Na pláži v Miami se tak nyní při radovánkách v moři zcela bezstarostně ukázala ve dvoudílných plavkách, čímž odhalila těhotenské bříško.

Doprovodem na dovolené jí kromě řady přátel byl pochopitelně také manžel Joe Jonas (32), který byl jako teenager hvězdou Disney filmů a seriálů a proslavil se také jako člen kapely Jonas Brothers a později skupiny DNCE.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.