Šárka Grossová promluvila o průběhu covidu u dcery. A prozradila, co si myslí o nevyzpytatelné nemoci

Šárka promluvila o přípravách na Vánoce
Šárka promluvila o přípravách na Vánoce
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 11. 2020

Mladší z dcer úspěšné podnikatelky Šárky Grossové (51) v druhé polovině říjan prodělala onemocnění covidem-19. Talentovaná zpěvačka Natálie Grossová (18) tak musela být po dobu, než test ukázal negativní hodnotu, v izolaci. "Naštěstí měla lehký průběh, který vyvolal jen bolesti hlavy, ale už to máme za sebou," prozradila pro ŽivotvČesku.cz maminka Šárka s tím, že celá rodina se aktuálně pomalu připravuje na Vánoce.

Natálka Grossová je další z řady osobností, které se nakazily covidem-19. Hvězda muzikálu Čarodějka neměla naštěstí výrazné komplikace. A největší oporou jí byla maminka Šárka, která pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak celá rodina aktuálně vnímá současnou dobu.

"Není to lehké stejně jako pro nikoho, ale snažím se hledat pozitiva, která určitě jsou. A to například, že jsme na sebe s dcerami našly více času. Natálka si už covidem prošla, ale měla lehký průběh a byla naštěstí v pohodě. Jediný příznak, který měla, byla bolest hlavy a jediné, co jí vadilo, že byla izolovaná v druhé části baráku," řekla pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka Šárka Grossová a zároveň prozradila svůj názor na nemoc, kterou někteří lidé považují za obyčejnou »chřipečku«.

"Onemocnění nepodceňuji. Strachem se ale člověk řídit nemůže, protože si tak vyvolá zbytečně jiné nemoci. Ale určitě tu nemoc respektuji. Celá rodina dodržujeme vládní opatření a chráníme se, ale snažíme se normálně žít dál. Holky už teď půjdou do školy, hodně se těší, což je vlastně poprvé, kdy jsem zažila u dětí, že se těší do školy," usmívala se sympatická Šárka Grossová pro ŽivotvČesku.cz.

Čas společně s dcerami si krátí pozvolnou přípravou na nadcházející svátky. "Na Vánoce se pomalu připravujeme. Už máme napečeno trochu cukroví, stojí nám stromek, který ještě není ozdobený, ale bude na první advent. A tak nějak si to užíváme," dodala Šárka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.