Šárka Vaňková prozradila, čím ji přítel o svátcích nemile překvapil. Naštěstí jsme se domluvili, říká

Zpěvačka Šárka Vaňková
Zpěvačka Šárka Vaňková
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 4. 2021

Epidemická situace vypadá konečně o něco příznivěji a očekává se pozvolné rozvolnění, které by se mělo dotknout také kultury a běžného života v Česku. Pracovní nasazení neztrácí zpěvačka Šárka Vaňková (33), která prožila hezké Velikonoce a těší se, až se vše postupně vrátí do normálních kolejí. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila o tom, co na ni připravil o svátcích přítel Richard Nálepa, jaké zajímavé projekty jsou v jejím pracovním diáři a také to, jak se udržuje po fyzické i psychické stránce v kondici. "Co se týká mé postavy, trochu jsem v práci na sobě polevila. Ale co mě udržuje v dobré náladě a nějaké kondici, je můj pejsek," řekla.

Velikonoční svátky jsou pryč a vzhledem k rozdílným tradicím, které se v krajích České republiky dodržují, proběhly v rodinách porůznu. "Velikonoce jsme prožili v klidu a pohodě, pozvali jsme na oběd moji babičku. Uvařili jsme si dobrůtky a šli na procházku. Přítel na mě zkoušel aplikovat ostravské zvyky, ale naštěstí jsme se domluvili na klasickém »výprasku« (směje se)," řekla Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz.

U tématu nouzového stavu platného do neděle 11. dubna a s ním spojeném rozvolňování, si netroufne určit, co je správné, a co ne. "Ani mi to popravdě nepřísluší hodnotit. Hlavně si přeju, aby lidé už začali normálně žít, pracovat a užívat si života se vším, co k němu patří. Nyní mě čekají dokončovací zkoušky na muzikál Robinson Crusoe, který máme rozdělaný. V květnu by měla proběhnout premiéra. Dále připravuji s kolegy sérii koncertů, které by měly probíhat v letních měsících na venkovních scénách," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýnka k plánovaným pracovním projektům, které však muzikálem a koncerty zdaleka nekončí.

"Začínám pomalu realizovat projekt, který se týká vizáže – ve spolupráci s úžasnou kadeřnicí a v kouzelném prostoru. Stále se učím nové věci a ráda bych je zúročila v tom, co mě baví už několik let. Podle mě jde spojení vizáže a hudby ruku v ruce a jsem moc šťastná, že mohu tyto dvě umělecké činnosti propojit. Bude s tím ještě hodně práce, ale opravdu se na to těším," prozradila krásná zpěvačka, která přiznala, že během období epidemie koronaviru trochu zlenivěla.

"Co se týká mé postavy, trochu jsem v práci na sobě polevila. Ale co mě udržuje v dobré náladě a nějaké kondici, je pejsek – můj milovaný Damienko. Ten mě vytáhne nekompromisně ven několikrát denně. Ty procházky s ním jsou úžasné. Když vidím, jak si vykračuje a jak radostně běhá na louce – to mě dělá opravdu šťastnou a veselou," dodala Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz.

Kdy bude onemocnění covid-19 na úrovni běžné chřipky? Podle epidemiologa Romana Prymuly (5...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu