Šárka Vaňková si zkoušela svatební šaty. Veselka v mém věku se dá očekávat, prozradila

Šárka si zkoušela svatební šaty
Šárka si zkoušela svatební šaty
Foto: Archiv Šárky Vaňkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2020

Zpěvačka Šárka Vaňková (32) se po roce bez partnera nedávno zamilovala. Našla si přítele - hudebníka Richarda. S ním je neuvěřitelně šťastná. A právě kvůli němu si teď zkoušela svatební šaty, které zpěvačce velmi slušely. ,,V mém věku by se svatba dala očekávat," řekla pro ŽivotvČesku.cz talentovaná zpěvačka.

Šárka se veřejnosti poprvé coby zpěvačka představila coby účinkující v historický první pěvecké show. Od té doby uplynulo 16 let a Šárce tehdy bylo šestnáct let. Dnes je Šárka dospělá žena, která má nejvyšší čas se usadit a mít kupu dětí.

,,Jsem vděčná za každý okamžik mého života, a nelituji jediného rozhodnutí, které jsem kdy učinila. Každá radost i pád na pusu mě něco naučily. I když bych se jako každá žena ráda viděla v manželství, svatba bude muset počkat kvůli práci, které mám v posledních měsících skoro nad hlavu," upřesnila Šárka pro ŽivotvČesku.cz, že zkouška krásných bílých šatů zatím není z důvodu svatby.

Přitom s novým partnerem by klidně rovnýma nohama do chomoutu mohli skočit. ,,Šaty jsou ze svatebního salonu mé kamarádky Markéty, ale pro tuhle chvíli se jedná o šaty k našemu videoklipu, na kterém s přítelem pracujeme a svým způsobem jsem si je zkoušela kvůli němu. Každopádně jsme zjihli oba dva, když jsme je viděli," svěřila se zpěvačka, která následně popsala, co jí kromě práce na nové skladbě nejvíce zabírá čas.

,,Pendluji mezi Prahou, kde zkoušíme muzikál, a Ostravou, kde žije má polovička, a do toho se starám v rámci naší firmy o celé Východní Čechy. Nemám čas se nudit, a někdy je náročné dělat vše na sto procent," dodala Šárka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je po dlouhé době konečně šťastná a že jednou si podobné šaty na svou svatbu určitě vezme.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.