Šárka Vaňková ukázala nového partnera. Po roce samoty se zrodil krásný vztah, prozradila

Šárka se svým novým partnerem
Šárka se svým novým partnerem
Foto: Archiv Šárky Vaňkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2020

Před rokem tajně opustila Slovensko, kde zhruba 5 let žila po boku stálého partnera, ale rozešli se. Vrátila se do rodného Česka, zároveň se znovu začala věnovat zpěvu a nově se teď zamilovala. Zpěvačka Šárka Vaňková (32) tvoří pár s hudebníkem Richardem, s nímž se poznali při práci na nové skladbě.

Láska mezi zpěvačkou a nadaným hudebníkem je čerstvá. A vypadá to, že Šárka konečně potkala muže svých snů. "Pracujeme na společném duetu a najednou se dostavila láska. Ani jeden jsme to nečekali. Je skvělé, že po nás něco zůstane. Tím myslím naše společné skladby, na kterých teď děláme. Zároveň umíme oddělit vztah od práce a za to jsem nesmírně šťastná," řekla pro ŽivotvČesku.cz půvabná zpěvačka.

Šárka před lety jako šestnáctiletá zaujala televizní diváky v první řadě talentové pěvecké show. Následně vystupovala v řadě muzikálů, měla televizní pořad, dařilo se jí. Pak se ale odstěhovala na Slovensko. Na čas pověsila hudební řemeslo na hřebík a začala se život jako vizážistka. Jenže vztah s bývalým partnerem jí nevyšel a vrátila se zpět do rodného Česka, kde začíná od znova.

"Je to už rok, nikdo o tom nevěděl. Ale to už je za mnou a teď se dívám dopředu. Mám nového muže a jsem šťastná," prozradila Šárka, která aktuálně zkouší i roli v chystaném muzikálu. A pracuje na několika skladbách, které brzy spatří světlo světa.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.