Šárka Vaňková ukázala svého přítele. Nestráví s ním ale celé léto. Společný čas nám bude hodně vzácný, říká

se souhlasem Šárky Vaňkové
Zpěvačka Šárka Vaňková s přítelem Richardem
Foto: se souhlasem Šárky Vaňkové
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 11. 6. 2021

Teplé dny svádí k myšlenkám na dovolenou strávenou na slunných plážích někde u moře. Zpěvačka Šárka Vaňková (33) má plány na léto jasné, ale s přítelem Richardem (30) nebude tak často, jak by si oba přáli. "Tohle léto pro nás bude velmi pracovní. Ale spolu pak vyrazíme někam do nádherné přírody, nedaleko máme krásné koupání. Letos nepohrdneme českým rybníkem," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Ne každý chce nebo může vyrazit o letních prázdninách na dovolenou k moři. Po dlouhých měsících, kdy zůstávala umělecká sféra kvůli epidemii koronaviru nečinná, se tak s rozvolněním vlády kultura zase vrací do normálních kolejí. Okouzlující zpěvačka ho stráví letos v Česku a navíc bude často odloučená od svého přítele.

"Tohle léto bude pro nás velmi pracovní. Nejen, že pracuji od pondělí do pátku, kdy projíždím celé východní Čechy, ale taky vrcholí přípravy na turné Mladí a neklidní na letních scénách, které pojedu s úžasnými zpěváky, kapelou a tanečníky. Termíny se stále zaplňují, tak mám velkou radost," vyjádřila se Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že teď dohání všechno, co bylo takovou dobu zakázáno.

"I můj partner Richard má nabitý pracovní program. Po tři čtvrtě roku vyrazil s kapelou Foxy Hunters a hrají na svatbách a různých akcích. Takže nám bude společný čas najednou zase hodně vzácný. Ale jsem šťastná, že bude zase ve svém živlu a jsem si jistá, že si spolu najdeme čas na nějaký odpočinek, i když to budeme mít oba náročné. U nás je nádherná příroda, nedaleko krásné koupání, takže my letos nepohrdneme českým rybníkem," řekla pro ŽivotvČesku.cz krásná blondýnka, která zazářila v prvním ročníku pěvecké show Česko hledá SuperStar a zdá se, že našla konečně spřízněnou duši v partnerovi, který je také hudbou »políben«.

Na prázdniny strávené v zahraničí se chystá za rok. "Určitě se moc těším na dovolenou někde u moře, ale třeba příští rok. Už s Richardem plánujeme, jak ji strávíme a užijeme si ji. Letos to vidím opravdu na zahrádky našich rodičů, kde je to taky úžasné," dodala Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz.

Letní prázdniny se blíží a s nimi i sezóna dovolených. Vzhledem k tomu, že poslední dva ro...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu