Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není. Jennifer Lopezová se podruhé provdala za Bena Afflecka, takhle jí to slušelo

Svatba Bena Afflecka a Jennifer Lopezové
Svatba Bena Afflecka a Jennifer Lopezové
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2022

Zpěvačka Jennifer Lopezová (53) a herec Ben Affleck (49) se letos zasnoubili a se svatbou rozhodně dlouho nečekali. Tajný sňatek proběhl v červenci v Las Vegas, aby ale jejich nejbližší mohli tento velký moment prožít s nimi, rozhodli se novomanželé veselku zopakovat ve velkém. Ze snímku z ptačí perspektivy je vidět, že šaty měla zpěvačka vskutku pompézní. V pořadu Good Morning America pak popsala, proč je pro ni aktuální období života tak výjimečné.

Jennifer Lopezová a Ben Affleck se vzali v Las Vegas v jedné z proslulých kaplí, kam chodí svou lásku stvrdit často především opilí lidé, kteří svého činu druhý den občas i litují. V případě hollywoodských hrdliček je tomu jinak. Ty kromě svatby ve Vegas mluvily také o oslavě doma pro své nejbližší, ukázalo se ale, že v plánu byla druhá svatba.

Svatby v Las Vegas nejsou ničím pompézním, a proto bylo jasné, že Ben a Jennifer si touhu po velikosti vynahradí právě doma. Dresscode všem diktoval bílý oděv, ale že by nevěsta v bílém zapadla v davu, to se rozhodně říct nedá. Její šaty měly dlouhou vlečku a ještě delší závoj. Jediný s černým kusem oděvu byl Ben Affleck, který měl černé kalhoty.

Dlouholetá romance, přerušená vztahy a i sňatky s jinými lidmi, byla konečně zcela naplněna. Zamilované hrdličky nyní za sebou mají nejen dvě svatby, ale také si již užily líbánky, na které odjely do Francie. Svatební cesta pro ně byla i příležitostí k oslavě 53. narozenin Jennifer Lopezové, která na svůj věk ale rozhodně nevypadá. Vliv na to má i to, jak je nyní spokojená.

"Na kariéře mi velmi záleží, ale nic mě nenaplňuje víc než budování rodiny s člověkem, kterého miluji a který je rodině a mně oddaný stejně, jako jsem já jemu. Líbí se mi pomyšlení na to, co spolu můžeme v budoucnu vytvořit, ale chci především žít přítomným okamžikem a vychutnávat si ho. A to přesně dělám," řekla Jennifer Lopezová o svém vztahu s Benem Affleckem v pořadu Good Morning America.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.