Sawyer ze seriálu Ztraceni: V 51 letech Josh Holloway nepřestává ženám podlamovat kolena

Herec Josh Holloway
Herec Josh Holloway
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 4. 2021

Mysteriózní seriál Ztraceni patří dodnes k oblíbeným počinům televizní tvorby. Osudy přeživších záhadného letu vytvářely spletité příběhy, které si získaly obrovské množství fanoušků po celém světě. Jednu z výrazných hlavních postav ztvárnil herec Josh Holloway (51), který si zahrál roli Jamese »Sawyera« Forda. Po mnoha letech od dob natáčení sympatický padesátník neztrácí charisma a pověstný šarm.

Josh Lee Holloway se televizním divákům zapsala do paměti v tajuplném seriálu Ztraceni (v originále Lost), který se poprvé vysílal v roce 2004 a celkem bylo odvysíláno 6 řad. V něm si zahrál postavu drsného Jamese Sawyera Forda, který si mezi ostatními přeživšími pádu letadla nenašel přílišnou oblibu. V osobním životě je americký herec a bývalý model šťastným manželem krásné Yessicy Kumalyové, se kterou vstoupit do svazku manželského v říjnu 2004 na intimním svatebním obřadu. Společně vychovávají dvě děti – 7letého syna Huntera Leeho a prvorozenou dceru Javu (12), které se narodila v dubnu 2009.

S manželkou se seznámil už v roce 1999 v losangeleském baru. Sama udělala tehdy první krok a přistoupila k němu. "Pohledem mě sjela odshora až dolů a řekla mi, abych jí dal své telefonní číslo, než odejdu," zavzpomínal na seznámení s láskou svého života Josh Holloway, jak cituje web Newsalomama.com. "Potřebujete někoho, s kým nemusíte vždycky prožívat romantické chvíle. S mojí ženou jsme spolu už 18 let, takže si říkáme, že někdy můžeme být jen přátelé," doplnil v roce 2017 v rozhovoru.

Pohledný Američan, který byl nominován na cenu Teen Choice Awards za televizní chemii díky seriálu Ztraceni, už má za sebou půlstoletí a i po padesátce neztrácí kouzlo. Svoji rodinu nadevše miluje a jedním z jeho velkých koníčků je trávit čas s dětmi. "Občas přemýšlím nad tím, jak krásné moje děti jsou, když je vidím spát," řekl seriálový Sawyer.

Herce Vojtu Kotka (34) znají diváci především jako představitele sympaťáků a klaďasů. Již ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu