Scarlett Johanssonová je údajně podruhé těhotná. Postavu si udržuje díky syrové stravě

Scarlett Johanssonová s manželem Colinem Jostem
Scarlett Johanssonová s manželem Colinem Jostem
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2021

Už poznala krásy mateřství díky prvnímu dítěti a nyní by mělo být na cestě druhé. Herečka Scarlett Johanssonová (36), známá mimo jiné jako komiksová postava Black Widow z »avengerských« filmů, se podle informací zahraničních médií stane dvojnásobnou maminkou. Manželovi Colinovi Jostovi (39) by tak měla přivést na svět prvního společného potomka. Šestiletou dceru Rose Dorothy má totiž z předchozího manželství s francouzským novinářem Romainem Dauriacem (39).

Do života hollywoodské krásky přišla šťastná novina. Po necelém roce v manželství s hercem a komikem Colinem Jostem, za kterého se provdala v říjnu loňského roku, by měli za pár měsíců přivítat na světě jejich první společně dítě, jak uvedl web Page Six.

"Už brzo bude rodit, s Colinem jsou nadšení. Neudělala moc rozhovorů ani se neúčastnila akcí souvisejících s propagací filmu Black Widow, což je překvapující. Je nejen hlavní hvězdou, ale také výkonnou producentkou," cituje blízký zdroj slavného páru také britský DailyMail. Manželé však zatím mlčí a informaci o miminku nepotvrdili.

Jako údajně brzo dvojnásobná maminka se Scarlett Johanssonová udržuje ve skvělé kondici, se kterou jí pomáhá cvičení, ale především jídelníček. Podle trenéra hvězd a výživového experta Bobbyho Stroma se herečka stravuje hodně vegansky a také dodržuje tzv. RAW – tedy syrovou stravu. Zařazuje velké množství zeleniny, především salátů, oříšky a jako zdroje sacharidů má ráda například čerstvé ovoce nebo ovesné vločky. Využívá fakt, že když přijímá méně karbohydrátů, tělo se více zaměří na získávání energie z tuků, čímž spaluje.

Pokud je však v běhu náročného filmového natáčení, kde musí prokázat sílu a vydat velkou dávku energie, dopřeje si více sacharidů, které se jinak snaží spíše omezovat. Pak doplňuje stravování také tvrdým kruhovým tréninkem, během kterého se pořádně zapotí. V období těhotenství musí tělo naopak šetřit a snažit se zaměřit primárně na stravování, které jí už během prvního těhotenství vyhovovalo.

Partneři Eva Burešová (29) a šéfkuchař Přemysl Forejt (35) se těší z narození prvního spol...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.