Šedesátník Hugh Grant se výrazně změnil. Prý stárnu jako majonéza, dočetl se o sobě

Hugh Grant
Hugh Grant
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 6. 2022

Herec Hugh Grant (61), nejlépe známý z filmů Deník Bridget Jonesové či Láska nebeská, býval svého času miláčkem žen. Přestože je stále aktivním hercem, věk se na něm pochopitelně podepisuje. Sám si kritiku svého vzhledu přečetl na sociálních sítích, jak řekl v pořadu Tonight Show.

Hugh Grant býval v 90. letech a na počátku nového tisíciletí miláčkem žen. Hrál v romantických komediích a leckterou divačku si získal pronikavě modrýma očima, bujnou hnědou kšticí a okouzlujícím úsměvem. Ty časy jsou už ale pryč.

Z herce je dnes už šedesátník a své profesi se i nadále věnuje. Je nejen hercem, ale také moderátorem a právě moderování ho velmi baví. Po jednom vystoupení ale udělal velkou chybu a nakoukl na sociální sítě, aby zjistil, co si diváci o jeho výkonu mysleli. Místo toho se dočetl, že stárnutí mu vůbec nesluší.

"Akci jsem si užil, ale pak jsem udělal školáckou chybu a otevřel Twitter. Myslel jsem si, že vypadám docela fajn a že mi to slušelo, ale podle lidí na Twitteru stárnu stejně špatně jako majonéza. Prý mám pytle pod očima velikosti šourku a pár lidí se ptalo, jestli jsem neměl paruku," řekl Hugh Grant v pořadu Tonight Show.

Dle svých slov si herec až v tu chvíli uvědomil, jak moc se na něm stárnutí podepisuje. Přestože má nyní mnoho vrásek, šedivé vlasy a zřejmě ani kondice už není to, co bývala, slavný Brit je dodnes velmi charismatický. Na nejnovějších fotografiích je navíc vidět, že s věkem nikterak nebojuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.