Šedesátník Martin Maxa si opět vyrazil s mladou blondýnkou. O vztahu k ní otevřeně promluvil

Zpěvák Martin Maxa s manažerkou
Zpěvák Martin Maxa s manažerkou
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 10. 2021

Poté, co si zpěvák Martin Maxa (60) v loňském roce prošel náročným rozchodem, řada fanoušků s napětím očekávala, kdy se po jeho boku objeví nová žena. Když proto na konci září vyvedl do společnosti pohlednou dívku, okamžitě se vyrojily spekulace, zda se na oblíbeného muzikanta neusmálo štěstí a nepotkal novou lásku. S mladou blondýnkou se totiž objevil na filmové premiéře před pár dny znovu. On sám však takové spekulace rázně popírá. "Jsem pořád nezadaný," řekl hudebník pro Životvčesku.cz.

Minulý rok nebyl pro Martina Maxu příliš příznivý. Po 25 letech vztahu od něj odešla jeho partnerka Sylva, s níž má dvě děti - Ivoše (14) a Emu (7). Důvodem byla několik let stará kauza, kdy měl zpěvák údajně napadnout ženu a staršího muže. Maxova žena neustála tlak veřejnosti a vztah ukončila. Vleklé soudní spory na prokázání muzikantovy neviny se navíc pořádně prodražily, a tak zpěvák musel přestat platit synovi soukromou školu. Pošramocená pověst bohužel příliš nepomohla ani jeho kariéře, a to navzdory tomu, že celá historka byla smyšlená a soud ho zprostil veškerých obvinění.

Proto když se koncem září na premiéře nového filmu o legendárním tajném agentovi Jamesi Bondovi Martin Maxa objevil v doprovodu pohledné mladé dívky, nejeden fanoušek nejspíš zadoufal, že se na zpěváka opět usmálo štěstí v podobě nové přítelkyně. "Anežka je moje manažerka a pracuje pro mě už asi tři čtvrtě roku. U mě je stále všechno při starém a žádnou novou známost nemám," vysvětlil pro Životvčesku.cz Martin Maxa a uvedl všechny spekulace na pravou míru.

"Po pravdě řečeno mi to ani nevadí. Nemám vůbec čas se nudit, protože přes den pracuji a po večerech skládám hudbu, nebo maluji obrazy. Že by mě samota nějak deptala, bych opravdu neřekl. Na svůj klid jsem si už docela zvykl a vlastně mi to tak i vyhovuje," dodal Martin Maxa pro ŽivotvČesku.cz směrem k tomu, jak to má v současnosti se ženami.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.