Sedm let od svatby: Ornella Koktová popsala, jak výročí s manželem strávili a ukázala dojemný snímek

Ornella Koktová s manželem Josefem
Ornella Koktová s manželem Josefem
Foto: nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2022

Rodiče malých dětí tuší, že vychutnat si chvíle ve dvou se rovná prakticky nedosažitelnému cíli. Své o tom ví také influencerka Ornella Koktová (28), která s manželem Josefem Koktou (64) vychovává tři potomky. Sedmileté výročí svatby, které před pár dny oslavili, tak strávili kuriózním způsobem. “Celý den jsme třídili dětem hračky,” prozradila pro ŽivotvČesku.cz se smíchem sympatická maminka.

Na den, kdy se Ornella seznámila se svým manželem a otcem svých tří dětí - Quentina (6), Svena (1) a nedávno narozené Lilianne, vzpomíná pozitivně. "V tu dobu by mě nenapadlo, že to skončí svatbou a rodinou. Tenkrát jsem ještě studovala na gymnáziu a když jsem Pepu potkala, byla jsem právě za školou. Takže jsem z toho měla spíš legraci," prozradila pro ŽivotvČesku.cz influencerka a dodala, že někdy skutečně rozhodují naprosté náhody o tom, jak se bude život vyvíjet.

Počátek jejich vztahu byl poměrně společenským rozruchem. Josef Kokta totiž v tu dobu nebyl tak docela volný, ale ženatý s moderátorkou Gabrielou Partyšovou (43). Jeho původně nezávazný románek se po čase provalil a ještě nabral na obrátkách, když mladá studentka otěhotněla. Navzdory všem očekáváním se však Josef Kokta s manželkou nakonec rozvedl a oženil se s Ornellou. U jednoho dítěte nezůstalo a vypadá to, že je spolu dvojice velmi spokojená.

"Na manželovi si velmi cením toho, že je opravdu hodný člověk. O tom nejde pochybovat. Také jsem ráda, že jsme k sobě upřímní. Vždycky máme čistý stůl, což mi přijde velmi důležité. A v neposlední řadě je dobrý táta a umí se o děti postarat, to také nedovede každý chlap," pěla na svého muže samou chválu pyšná manželka Ornella pro ŽivotvČesku.cz.

Sedmileté výročí svatby pár oslavil doma a v poněkud pracovním duchu. "My jsme vlastně celý den dětem třídili hračky a to nás docela odrovnalo, takže jsme si pak dali skleničku a dívali se na seriály," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová s úsměvem.

A následně doplnila, že stejně by nikam vyrazit nemohli, i kdyby chtěli, protože jejich děti byly zrovna nemocné a neměli pro ně hlídání. "Navíc bylo ošklivé počasí, takže líto nám to nebylo," dodala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.