Šéf Czech Inn Hotels vystřídá na své inkognito misi hned dva převleky

Utajený šéf
Utajený šéf
Foto: Se svolením TV Nova
Redakce |
[email protected]
Publikováno: 31. 5. 2022

Pokud jste ředitelem rozsáhlé hotelové sítě, musíte počítat s tím, že vás lidi budou poznávat. Jaroslav Svoboda proto na svou inkognito misi potřebuje skutečně kvalitní převlek. Z uhlazeného gentlemana, který si dává na svém vzhledu záležet, se tak v momentě stane vlasatý muzikant v lennonovských brýlích a s pár centimetry v pase navíc, který navíc zadrhává v řeči. Prostě šéf jako vyšitý!

Jeden převlek ale tentokrát stačit nebude. Jako bývalý pouliční muzikant Honza se šéf ve svých hotelech zapojuje do pracovního procesu, některé problémy je však lepší prověřit z pozice hosta. A tak Jaroslav změní převlek, přibere si několik skrytých kamer a elegantní společnici a vyrazí se ubytovat, aby mohl pěkně zčerstva ověřit, jak zákaznický servis funguje, nebo naopak nefunguje. Že půjde o problematického klienta, který si bude chtít promluvit s manažerem, je předem jasné.

Přestože šéfovo krytí je na první pohled perfektní, najde se zaměstnankyně, v níž vzbudí podezření. Aby taky ne, když barmanka Petra touží po kariéře kriminalistky a na nejrůznější podvůdky má proto nos. Promění se její podezření v jistotu a rozhodne se šéfa konfrontovat, nebo jejich společnou směnu potichu odslouží až do konce, aniž by se o čemkoliv zmínila? To a mnohem víc uvidíte v dalším díle. 

Sledujte v úterý večer ve 20:20 na Nově a už teď na Voyo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.