Šéf někdejší Miss České republiky zhodnotil Natálii ze svatební show. Elegantní a dobrá postava, říká

Miloš Zapletal zhodnotil nevěstu Natálii
Miloš Zapletal zhodnotil nevěstu Natálii
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 11. 2020

Mezi nevěstou Natálkou Mykytenko (23) a podnikatelem Františkem Gebrem (36) to zatím nevypadá na nějakou velkou lásku. Spíše se dá usuzovat, že jim to moc nevyjde. Ovšem podle někdejšího majitele soutěže krásy Miss České republiky Miloše Zapletala je skutečně půvabná žena, která o muže rozhodně nebude mít nouzi.

Díky reality show a zviditelnění se, by se klidně mohlo stát, že Natálii budete brzy vídat na titulkách módních časopisů. Podle Miloše Zapletala bývalého majitele soutěže historicky nejúspěšnější soutěže krásy v Česku je její půvab nepřehlédnutelný. A o její kráse pro ŽivotvČesku.cz promluvil.

"Musím rozhodně uznat, že ženich měl »naslepo« velké štěstí. Elegantní blondýny s dobrou postavou mají vždy úspěch a v tomto případě to je vidět," řekl pro ŽivotvČesku.cz Zapletal, kterému jsme dali do ruky set jejích snímků.

"Bylo tomu tak i v naší někdejší soutěži Miss České republiky. Takže když na sobě paní Natálie zapracuje, může klidně být slavná žena," dodal pro ŽivotvČesku.cz Miloš Zapletal, jehož soutěž byla továrnou na krásné ženy, které se proslavily i za hranicemi České republiky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.