Šéfka státní kasy Alena Schillerová změnila image, teď je blondýna. Stylista celebrit zhodnotil její novou vlasovou vizáž

Ministryně financí Alena Schillerová
Ministryně financí Alena Schillerová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 8. 2021

Vlasy ministryně financí Aleny Schillerové (57) jsou velkým tématem už od doby, kdy se během lockdownu objevila s novým účesem a zářivou barvou. V poslední době procházela mnoha proměnami a nedávno se rozhodla, že se stane blondýnou. Dříve nosila především tmavší barvy a tento odstín je u ní nezvyklý. "Blond je rozhodně letní barva, to znamená, že paní Schillerovou to stoprocentně trochu osvěžilo a omladilo," okomentoval proměnu ministryně stylista hvězd Kája Pavlíček (49) a popsal, jaký účes by šéfce státní kasy doporučil.

Alena Schillerová patří v české politice mezi chameleony, svůj vzhled změnila už mnohokrát. Nejvíce mění barvu vlasů, už byla zcela tmavovlasá a nyní je dokonce rovnou blondýna. Výrazná proměna neušla pozornosti veřejnosti a názory na ni se liší. Stylista celebrit novou image ministryně financí okomentoval z profesionálního úhlu pohledu.

"Blond je rozhodně letní barva, to znamená, že paní Schillerovou to stoprocentně trochu osvěžilo a omladilo. Na podzim bych to ale trochu přitmavil, protože ministryně financí je vyloženě typ spíš na světlovlasou brunetu, než na platinovou blondýnu," řekl uznávaný stylista Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Blonďaté vlasy představila Alena Schillerová poprvé, v minulosti střídala všemožné odstíny hnědé barvy i jemnou zrzavou. Blond jí teď v létě podle stylisty sedí, poradil ale, jakých barev by se měla do budoucna vyvarovat.

"Vyloženě černá či tmavé vlasy jí nesluší, dělají jí zbytečně tvrdou a přísnou. Extrémní platinová blond také není úplně ono, ale na léto je to přijatelné. Člověka to osvěží, prozáří, musí k tomu ale být výrazněji nalíčená. S přicházejícím podzimem bych jí ale doporučil přejít ke světle hnědé, třeba s prosvětleným melírem, na to ona je typ," dodal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.