Šéfkuchař Jan Punčochář o protekci v soutěži: Řeknu vám, jestli vyhraje Pavlína

Jan Punčochář je vyhlášený šéfkuchař
Jan Punčochář je vyhlášený šéfkuchař
Foto: Se svolením TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2020

Televizní soutěž pro amatérské kuchaře se nedávno vrátila na obrazovku. Diváci sledují osudy zbylých soutěžících, kteří se snaží dojít si pro prvenství. Porotce soutěže Jan Punčochář (41) prozradil, jestli diváky nenáviděná Pavlína Lubojatzky (25) je žhavá adeptka na vítězství. Po posledním dílu se totiž vyrojily diskuze, že Pavlína má protekci.

Diváky opovrhovaná Pavlína, která je nejvýraznější soutěžící pořadu, může být podle porotce Jana Punčocháře jednou z účastníků, kteří si dojdou pro prvenství. Ale rozhodně ne díky protekci.

"Z těch posledních soutěžících má každý možnost vyhrát. Jak Pavlína, jak Roman, tak Pepa, zkrátka všichni. Každý má šanci a záleží na tom, jak každý z nich ten den uvaří. Takže Pavlína má určitě šance na vítězství, ale asi tak stejné jako všichni," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Jan Punčochář, že všichni mají stejné podmínky.

Navíc spekulace o tom, že by Pavlína měla protekci, Punčochář zcela smetl ze stolu. "Naposledy byl výzva rodinná a tak se nikdo nevyhazoval. Moc tedy nerozumím, v čem by měl někdo mít protekci," dodal vyhlášený šéfkuchař pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.