Šéfkuchař Jan Punčochář o protekci v soutěži: Řeknu vám, jestli vyhraje Pavlína

Jan Punčochář je vyhlášený šéfkuchař
Jan Punčochář je vyhlášený šéfkuchař
Foto: Archiv TV Nova

Televizní soutěž pro amatérské kuchaře se nedávno vrátila na obrazovku. Diváci sledují osudy zbylých soutěžících, kteří se snaží dojít si pro prvenství. Porotce soutěže Jan Punčochář (41) prozradil, jestli diváky nenáviděná Pavlína Lubojatzky (25) je žhavá adeptka na vítězství. Po posledním dílu se totiž vyrojily diskuze, že Pavlína má protekci.

Diváky opovrhovaná Pavlína, která je nejvýraznější soutěžící pořadu, může být podle porotce Jana Punčocháře jednou z účastníků, kteří si dojdou pro prvenství. Ale rozhodně ne díky protekci.

"Z těch posledních soutěžících má každý možnost vyhrát. Jak Pavlína, jak Roman, tak Pepa, zkrátka všichni. Každý má šanci a záleží na tom, jak každý z nich ten den uvaří. Takže Pavlína má určitě šance na vítězství, ale asi tak stejné jako všichni," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Jan Punčochář, že všichni mají stejné podmínky.

Navíc spekulace o tom, že by Pavlína měla protekci, Punčochář zcela smetl ze stolu. "Naposledy byl výzva rodinná a tak se nikdo nevyhazoval. Moc tedy nerozumím, v čem by měl někdo mít protekci," dodal vyhlášený šéfkuchař pro ŽivotvČesku.cz.

Dnes platí porotce známé kulinářské show Jan Punčochář (41) za člověka, který je odborník ...