Šéfkuchař Radek Kašpárek slaví 40. narozeniny. Rozpovídal se o největším dárku, který mu dala manželka

Šéfkuchař Radek Kašpárek se synem
Šéfkuchař Radek Kašpárek se synem
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2021

Vyhlášený šéfkuchař Radek Kašpárek má v pátek svůj velký den. Slaví 40. narozeniny. A i když dostal řadu dárků, které ho potěšily, největší mu před třemi měsíci dala jeho manželka. "Syn Sebastian je tím největším dárkem, který jsem dostal. Moje manželka je úžasná," řekl pro ŽivotvČesku.cz populární televizní mistr kuchyně.

Oblíbený porotce známé televizní show pro amatérské kuchaře uvedl, že i když jeho narozeniny připadají na pátek, oslava se konala den předtím. "Museli jsme to tak s rodinou a přáteli uspořádat, protože dnes natáčím. Ale to vůbec nevadí, oslavu jsem si užil. Dostal jsem moc hezké dárky, od manželky úžasnou kuchařku, která se velmi špatně shání a řadu dalších darů. Největším dárkem mi je ale syn Sebastian, který se nám před třemi měsíci narodil a já si užívám každou volnou chvíli, kdy s ním mohu být," prozradil pro ŽivotvČesku.cz oslavenec.

Déle než rok je Radek Kašpárek ženatý muž a nyní také šťastný otec prvního syna, který dostal vznešené jméno Sebastian. Z předchozího manželství má dvě dcery a jeho osudová žena má dceru z minulého vztahu. Proto byla doposud ženská převaha v rodině poměrně výrazná, ale s příchodem malého Sebastiana se situace změnila.

"Kompletně mi to změnilo život a hlavně si připadám mladší (smích), protože když mám doma takhle malého »prcka«, ani nevnímám, že už je mi čtyřicet let. Pokud uvidím, že se začíná motat v kuchyni a bude ho to bavit, tak spolu určitě budeme vařit," dodal pro ŽivotvČesku.cz michelinský šéfkuchař, který je rád, že mu žena přivedla na svět vysněného chlapečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.