Reklama:

Šéfkuchař Radek Kašpárek vyrazil s pohlednou manželkou k moři. Sympatická Andrea se pochlubila snímkem, který odhaluje obří tetování na těle jejího muže

Radek Kašpárek s manželkou
Radek Kašpárek s manželkou
Foto: Se svolením Andrey Kašpárkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2022

Šéfkuchař Radek Kašpárek (41) je trojnásobným otcem. S pohlednou manželkou Andreou, se kterou uzavřel sňatek před dvěma lety v březnu před koronavirovou pandemií, vychovávají společného potomka - Sebastiana. V polovině května chlapeček oslavil své první narozeniny. Aktuálně se rodina nachází v Turecku, kam si vyrazila na dovolenou. "Tři roky jsme nikde nebyli. Nejprve kvůli covidu a pak kvůli narození syna. Na cestování byl v tu dobu malinký," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz sympatická manželka oblíbeného porotce show MasterChef, proč s dovolenou u moře otáleli.

Reklama:

Milovanou ženu a manželku Andreu poznal oblíbený porotce kuchařské televizní show a uznávaný šéfkuchař Radek Kašpárek před osmi lety. Zásnuby proběhly v roce 2017, ale až předloni 13. března stvrdili svoji lásku oficiálně sňatkem.

Reklama:

Manželství posunuli ještě dále, protože se jim před rokem narodil rozkošný chlapeček, který dostal jméno Sebastian - v původním významu se vykládá jako vznešený a ctihodný. Do vínku tak dostal vlastnosti, které jsou v životě muže skutečně důležité. Jeho svátek pak připadá na 20. ledna. A aktuálně poznává, jaké je koupání s rodiči v moři.

"Moc jsme se těšili, protože jsme byli zavření tři roky doma, když to řeknu odlehčeně. Ale teď se máme skvěle, je to sice mírně náročné, protože máme s sebou čtyři děti, ale je nám fajn. Pro Sebíčka je to jeho první dovolená u moře, tak mu ukazuji všechno nové a myslím, že ho to dost baví. Ale manžela asi z těch ženských, které kolem sebe má, musí sem tam pořádně třeštit hlava," popsala s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz manželka populárního šéfkuchaře z Turecka a poskytla redakci několik milých snímků. Jeden z nich odhaluje, že má porotce známé gastro soutěže na prsou poměrně rozsáhlé tetování.

Z prvního manželství má Radek Kašpárek dvě dcery a jeho manželka má z předchozího vztahu také jednu dceru, proto jsou ženy v jeho rodině ve výrazné přesile. Před rokem ale k vyhlášenému šéfkuchaři přibyl muž v podobě jeho syna, a tak si může po výchově dcer užívat pocity, že na vše chlapské nezůstane sám.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: