Seriál Docent u diváků zabodoval. Tereza Ramba v roli kapitánky Fouskové tajila na place těhotenství

Tereza Ramba
Tereza Ramba
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 2. 2023

Česká televize má za sebou první epizodu třídílné kriminální minisérie Docent. Uvedla ji v neděli večer. Dílo, které vzniklo pod režisérskou taktovkou Jiřího Stracha (49) a na motivy scénáře autorské dvojice Josefa Mareše a Jana Malindy, ve své první části zavedlo diváky do pražských lesů, kde kriminalisté našli brutálně zavražděnou dívku. V hlavních rolích se objevili Ivan Trojan (58) a Tereza Ramba (33), která během natáčení otěhotněla. K následnému příchodu miminka na svět tehdy herečce prostřednictvím webu ŽivotvČesku.cz gratuloval kolega Jiří Mádl (36).

Nejsledovanějším pořadem nedělního večera se stal první díl nové minisérie Docent, který si pustilo více než 2 miliony televizních diváků v kategorii 15+. Šlo souběžně i o nejlepší výsledek celého dne, uvedl to portál Media Guru.

Zajímavostí je, že role dokázala herečku Terezu Rambu tak psychicky posunout, že z toho otěhotněla. "Role mi pomohla k harmonii s manželem doma, protože jsem se při natáčení vyřádila a vyklidnila," uvedla podle deníku Blesk.cz Tereza Ramba coby kapitánka Fousková na tiskové konferenci. Následně ji Jiří Strach přerušil se slovy: "Jenom bych chtěl připomenout, že tě to vyklidnilo natolik, že jsi přišla do jiného stavu."

O požehnaném stavu promluvila herečka během předposledního natáčecího dne, kdy se podle svých slov nevešla do kalhot a musela je mít rozepnuté. "Jirka je ale neuvěřitelný profesionál a je zvyklý na všechno, takže to dal dohromady," doplnila Tereza Ramba, že ve střižně se s natočeným materiálem »kouzlilo«, aby nebylo nic poznat.

Následně herečka přivedla na svět druhý přírůstek do rodiny. "Já jí vždy přeji jen to nejlepší, ať už zrovna rodí, či nerodí," vyjádřil tehdy prostřednictvím webu ŽivotvČesku.cz gratulaci herecké kolegyni Jiří Mádl. Ten se s okouzlující herečkou potkal ve filmové komedii Deníček moderního fotra z roku 2021, kde hrají manželský pár.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.