Seriál s Týnou Popelkovou bude končit. Televize chystá nové projekty a nechce jít cestou nekonečnosti

Slunečná nebude patřit mezi nekonečné seriály
Slunečná nebude patřit mezi nekonečné seriály
Foto: Archiv TV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 2. 2021

Vše má svůj začátek i konec. Pokud vás zajímají sestry Popelkovy a jejich osudy, tak si je pořádně vychutnávejte. Seriál Slunečná totiž není nekonečný. O konci promluvila ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová (54). Konec se jednou bude týkat také herečky Báry Jánové (31). "Sylva je teď polepšená. Ale jak jí to dlouho vydrží, to nevím," uvedla herečka pro ŽivotvČesku.cz. "Slunečnou mám ráda, je to super projekt," dodala herečka Eva Decastelo (42).

Tvůrcům seriálu Slunečná se podařilo z trůnu televizní zábavy sesadit Ordinaci v růžové zahradě. Tehdy to pro Primu byl velký úspěch.

"Zkoušeli jsme to Ohnivým kuřetem, Krejzovými, ale nedařilo se. Až přišla Slunečná, která se na Primě čtyři roky válela nachystaná. To je tak nepopsatelný pocit. Víte, že se vám podařilo něco neuvěřitelného, že jste po patnácti letech sesadili z trůnu královnu," uvedla v rozhovoru pro Vlastu ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová a dodala, že Slunečná nebude nekonečný seriál. "Ať se vám to líbí, nebo ne, Slunečná skončí. Nechceme jít cestou nikdy nekončících seriálů. Může to mít sto šedesát dílů, ale musí to mít začátek, prostředek a konec. Takže pracujeme na tom, co nahradí Slunečnou," dodala Lenka Hornová.

Tiskový mluvčí a koordinátor Slunečné byl zdrženlivější a nechtěl komentovat, jak to s Týnou a Sylvou a dalšími hrdiny oblíbeného seriálu bude. "V tuto chvíli je brzy se k tomu vyjadřovat. Zatím bez komentáře," uvedl Josef Ducký pro ŽivotvČesku.cz na dotaz, kdy televizní hit skončí.

Ke slovům Lenky Hornové se nechtěla vyjadřovat ani herečka Dana Batulková (62). "To je věc vedení televize," uvedla pro ŽivotvČesku.cz. Již dříve svou roli okomentovala Bára Jánová, která hraje Sylvu Popelkovou. "Sylva je teď polepšená. Ale jak jí to dlouho vydrží, to nevím," řekla Bára Jánová pro ŽivotvČesku.cz v minulosti. "Slunečnou mám ráda, je to super projekt. Ale jak to bude, to je na vedení televize," uvedla pro ŽivotvČesku.cz další z hereček ze seriálu Eva Decastelo.

Už 10. ledna na televizní obrazovky vtrhne nová reality show Survivor, v níž budou vybraní...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu