Seriálová hvězda Eva Burešová popsala průběh covidu. Bylo to jako mít kocovinu, říká

Evu Burešovou mrzí, že Silvestr letos proběhne jinak než každý rok
Evu Burešovou mrzí, že Silvestr letos proběhne jinak než každý rok
Foto: Nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 10. 2020

Hvězda momentálně nejpopulárnějšího seriálu a porotkyně show plné kostýmů a proměn Eva Burešová (27) je poslední den v domácí izolaci, ve které svádí boj s koronavirem. V karanténě jí dělá společnost syn, který měl ale test negativní. Eva popsala průběh nemoci, která děsí celý svět. "U mě to bylo mírné, připadal jsem si jako bych měla po celou dobu kocovinu," přiznala pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Kráska měla štěstí, že její průběh onemocnění se řadil k těm mírným. Ale o nic příjemného nešlo.

"Nechci to nějak hodnotit, lidé mají těžší průběhy. U mě to bylo tak, že mi to přišlo jako bych měla chřipku, ale takovou jinou. Nic mě nebolelo, ale cítila jsem se nachlazená, což bylo slyšet i z mého hlasu. Neměla jsem ani teplotu, ale stav byl takový, že to bylo jako by měl člověk kocovinu, byla jsem malátná. Myslím, že mi pomohlo, že celoročně se snažím jíst vitamíny," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz momentálně jedna z nejvyhledávanějších hereček.

Eva je ráda za mírný průběh, zároveň přiznala, že nemoc bere i jako čas na zastavení v uspěchané době. Šla z projektu do projektu a nyní měla šanci zpomalit rychlé životní tempo.

"Teď už se ale do práce těším. A co mi dodalo hodně sil, byly pozitivní zprávy od fanoušků a kolegů, to mi udělalo velkou radost a za to jim moc děkuji," dodala půvabná Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.