Seriálový Herkules má krásnou ženu. Kevin Sorbo se s životní láskou seznámil díky roli bájného hrdiny

Hvězda seriálu Herkules Kevin Sorbo
Hvězda seriálu Herkules Kevin Sorbo
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 4. 2021

V devadesátých letech kraloval televizním obrazovkám fantasy seriál Herkules, v němž hlavního bájného hrdinu ztvárnil americký herec Kevin Sorbo (62). Při pohledu na urostlého představitele Diova syna zaplesalo snad každé ženské srdce, ale to hercovo ve skutečném životě si získala herečka, autorka a rozhlasová moderátorka Sandra »Sam« Jenkinsová (54), která se za něj v roce 1998 provdala.

Úspěšný seriál Herkules z roku 1995 si získal obrovskou popularitu a miliony fanoušků po celém světě také díky Kevinu Sorbovi, který představoval všechny atributy atraktivního hrdiny. Nyní už 62letý rodák z amerického města Mound v Minnesotě má početnou rodinu. Krásná manželka Sam, se kterou vstoupil do manželství 5. ledna 1998, mu přivedla na svět dva syny – Braedena Coopera (19), Shanea Haakena (17) a dceru Octavii Flynn (15).

Sadru »Sam« Jenkinsovou poznal rok před sňatkem během natáčení jedné z epizod fantasy seriálu a ihned mezi nimi přeskočila jiskra. Zanedlouho spolu začali chodit a zasnoubili se. Romantický svatební obřad proběhl rok nato. "Začal jsem přemýšlet o dětech a myslel jsem to s ní vážně," přiznal Kevin Sorbo v rozhovoru pro televizní stanici CBN.

Se svou dlouholetou láskou a matkou jejich tří dětí sdílí stejné duchovní hodnoty, což jim pomohlo především v nastavení společných plánů a představ, jak uvedl web Fabiosa.com. Sympatický pár se podporuje nejen v osobním životě, ale také v profesní sféře. Oba však mají jasně stanoveno, že rodina je na prvním místě. Jejich děti jsou prioritou a již v minulosti přiznali, že s nimi raději tráví čas doma, než by se účastnili hollywoodských večírků a byli středem pozornosti médií.

Sam Sorbo je krásná žena a půvab neztrácí ani s přibývajícími roky. Mimo jiné je autorkou několika knih na téma rodičovství, výchovy nebo školní výuky. Seriálový Herkules tak potkal osudovou ženu právě díky roli bájného hrdiny a společně s třemi dětmi tvoří velkou šťastnou rodinu.

Na počátku devadesátých let vznikl podle slavné knihy Drákula irského spisovatele Brama St...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu