Seriálový Mentalista řádil ve vlnách a odhalil mužné tělo. Jsem už starší, mám nárok mít kilogramy navíc, říká Simon Baker

Herec Simon Baker
Herec Simon Baker
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2021

Australský herec Simon Baker (51), nejlépe známý ze seriálu Mentalista, mnohým ženám ve své nejslavnější roli učaroval. Nepochybně má charisma a ani po padesátce nezanedbává svou vizáž. Na pláži v Sydney odhalil tělo, které sice není samý sval, ale sportovní aktivity se na něm rozhodně pozitivně podepisují.

Televizní diváci si ho pamatují jako konzultanta Úřadu pro vyšetřování CBI Patricka Janea v úspěšném seriálu Mentalista. Herec Simon Baker je jako rodilý Australan pochopitelně i velkým milovníkem hrátek v oceánu. Věnuje se vodním sportům, ale rád si i užije příjemně strávený den na pláži bez nutnosti si dávat do těla. V Sydney si nyní jeden takový den užil a ukázal, že ani po padesátce se nemá za co stydět.

Na pláži Simon neváhal ukázat mužné tělo, jeho odhalení neušlo všímavým novinářům. Na přítomnost fotografů při svých radovánkách u vody je herec zvyklý, dokonce je dříve vnímal jako motivaci. "Když jsem kdysi viděl své první snímky bez trička, kde jsem nepózoval a vlastně jsem ani nevěděl, že mě někdo fotí, napadlo mě, že bych měl přestat pít pivo," zasmál se herec rozhovoru pro deník Daily Mail.

Sportu se Baker nevěnuje profesionálně či z povinnosti, je pro něj pouze koníčkem a zřejmě o to víc ho baví. Ani stravu příliš neřeší a nedělá si ani hlavu s tím, jak dnes bude na snímcích z pláže vypadat. "Dřív to bylo jiné. Teď jsem starší a myslím si, že mám nárok mít pár kilogramů navíc. A věřte, že když mě uvidíte oplácaného, znamená to zkrátka jen to, že se mám dobře," dodal s úsměvem seriálový Mentalista pro Daily Mail.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.