Seriálový syn Jitky Čvančarové z Mostu! je pořádný fešák. Téměř přes noc si ho zamilovaly tisíce dívek

Nadaný herec prozradil, jak trávil prázdniny.
Nadaný herec prozradil, jak trávil prázdniny.
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2020

Miliony nadšených diváků ho sledovaly v populárním seriálu, ve kterém si tehdy ještě jako nezkušený herec zahrál syna herečky Jitky Čvančarové (42). Řeč je o Filipu Františkovi Červenkovi (19), kterého byste dnes možná nepoznali. Redakci ŽivotvČesku.cz prozradil, jak se mu dnes daří.

Když se seriál Most! objevil na televizních obrazovkách, začalo doslova šílenství. Z Filipa se takřka přes noc stal idol mnoha dívek a žen. Své seriálové role, kdy ztvárnil syna Jitky Čvančarové a Martina Hofmanna, se zhostil excelentně. "Nabídek na rande mi chodilo poměrně dost," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický herec.

Seriálový Tonda si i přes popularitu a různé nabídky na rande od dívek našel svou vyvolenou. A v herectví se rozvíjí dále.

"O prázdninách jsem skoro pořad točil Chataře, což je nový seriál od Petra Kolečka. Trávil jsem na natáčení skoro každý týden několik dnů a tak jsem moc volna neměl. Byl jsem ale s přítelkyní, se kterou už nějaký ten měsíce jsme spolu, pod stanem asi na šest dnů. To jsem si hodně užil. Taky jsme se docela scházeli s naší kapelou Saving George a dělali na nových písničkách. Máme teď docela dost nabalených koncertů. Takže jsem většinu volných dnů trávil v Praze a pracoval," popsal nadaný herec pro ŽivotvČesku.cz, jak prožil letní dny.

Díky obsazení do fenomenálního seriálu mu začalo přicházet i slušné množství nabídek na práci. "Tento rok se začaly nabídky na práci trochu více hrnout. Čekají mě teď »oprašovačky« v Komedii na představení Lazarus a v ABC na Romea a Julii," pokračoval Filip Červenka s tím, že nezanedbává ani školu. V září se totiž vrací na konzervatoř do 5. ročníku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.