Sériový milovník blondýnek Roman Šebrle se ve Varech ukázal po boku další neznámé ženy. Skončili spolu na hotelu. Odborník promluvil o nevěře

Moderátor Roman Šebrle a Eva Šebrlová
Moderátor Roman Šebrle a Eva Šebrlová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2022

Bývalý desetibojař a nyní moderátor Hlavních zpráv na Primě Roman Šebrle (47) se stejně jako minule na karlovarském festivalu objevil v náruči neznámé plavovlasé dívky. Nejde přitom o první eskapádu zatím stále ženatého moderátora, který se za podobný incident v minulosti již několikrát kál. Co na to řekne jeho manželka, která vytrvale popírá, že by mezi nimi bylo něco v nepořádku, zatím není známo. Proč zaujímá tento shovívavý postoj, se pokusil vysvětlit psycholog Jeroným Klimeš (55). "Manželka, když vyhodnotí všechny jeho plusy a minusy, si možná řekne, že stejně žádného jiného pitomce, než je on, nesežene," nabídl možné vysvětlení pro ŽivotvČesku.cz známý párový terapeut.

Karlovarský festival čas od času o celebritách odhalí i to, co by si původně přály, aby zůstalo skryto. O tom se nyní přesvědčil Roman Šebrle, který byl již tradičně přistižen po boku neznámé mladé dívky s blond vlasy. Na první pohled bylo přitom patrné, že o počasí si zrovna nepovídali. S informací přišel deník Blesk.

Na sobě měla neznámá kráska černý top s výrazným dekoltem, bílé sáčko, černé boty na podpatku a výraznou červenou rtěnku. Po boku známého moderátora se procházela po Varech a na první pohled působili jako zamilovaný pár - Roman Šebrle nesl neznámé dámě kabelku, měli oči jen pro sebe a vyměňovali si také vzájemné doteky.

V doprovodu jiného páru - pravděpodobně se jednalo o moderátorova kamaráda s dámskou společností, se potom vydali do hotelu a než se za nimi zaklaply dveře, vyměnili si také několik polibků. Co se dělo poté, je již na fantazii každého, ale v každém případě to není zdaleka poprvé, co byl Roman Šebrle viděn v choulostivé situaci se ženou, která rozhodně nebyla jeho manželka Eva (45).

V říjnu loňského roku měl Roman Šebrle se svou paní 21. výročí svatby, pravděpodobně ale už tehdy ani jeden z partnerů tuto událost neslavil. Po Vánocích odjel oblíbený moderátor na hory, kde při silvestrovských oslavách vášnivě líbal další neznámou blondýnku. On sám se posléze vyjádřil, že rozvod je u něj doma aktuálním tématem.

"Je to pravda, je mi to líto, prostě takový je život a někdy se to tak vyvine," řekl webu CNN Prima News. Jeho slova později vyvrátila Eva Šebrlová.

"Nerozvádíme se, jsme ve společné domácnosti a jsme v pohodě. Nic podepsaného nemáme, všude se píše, že ano, ale není to tak. Zatím se nerozvádíme, řešíme různé jiné věci. Nic více k tomu říkat ale nebudu," oponovala mu Eva Šebrlová prostřednictvím portálu Expres.cz v lednu.

Ať už se to s rozvodem má jakkoli, je jisté, že se Eva Šebrlová snaží situaci nedramatizovat a manželství udržet. Co ji k tomu může vést, popsal pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš. "Nikdo nemluví o tom, že Šebrle není sukničkář, tady se ptáme, jestli manželka, když vyhodnotí všechny jeho plusy a minusy, jestli si neřekne, že stejně žádného jiného pitomce, než je on, nesežene. Rozumíte, když máte auto, které je špatné, tak neuvažujete, jestli existuje lepší auto, ale jestli vy můžete mít to lepší auto. A možná Šebrlová vyhodnotila, že z téhle hrůzy je Šebrle pořád ještě nejmenší hrůza. Kdyby si manželka Šebrleho mohla vybrat, jestli chce věrného Šebrleho, nebo nevěrného, tak dá přednost tomu věrnému. Ale ona žádného krásného chlapa, který by byl věrný, ona by ho měla ráda a byl by zároveň k dispozici, nemá. Tak je lepší Šebrle v hrsti, než Marek Eben na střeše," uvedl pro ŽivotvČesku.cz odborník na párové soužití.

Zda bude mít Eva Šebrlová trpělivost s manželem, který je poněkud »do větru« i nadále, zatím není zřejmé. Sama se k nejnovějšímu výstřelku známého moderátora totiž zatím nevyjádřila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.