Šestileté výročí od svatby Pavla Trávníčka: Doma slavit nebudeme, říká Monika Trávníčková. Vysvětlila proč

Manželé Pavel a Monika Trávníčkovi
Manželé Pavel a Monika Trávníčkovi
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 8. 2021

Už šestileté výročí od svatby oslaví sympatický pár českého showbyznysu – herec a filmový princ Pavel Trávníček (70) se svou ženou Monikou (35), rozenou Fialkovou. Manželé se brali v srpnu 2015 v Letohrádku sv. Vojtěcha v Počátkách a jejich velký den byl přímo pohádkový. "Šest let v manželství je krásných, já jsem moc ráda, že to tak dlouho vydrželo. Vztahy se zkrátka musí pěstovat a člověk na nich musí dlouhodobě pracovat. Doma slavit nebudeme, ale určitě vyrazíme na »místo činu«," uvedla Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz.

Svatební den oblíbeného páru se konal v romantickém prostředí čtyřhvězdičkového hotelu, který se nachází v okrese Pelhřimov. Pavel Trávníček vstoupil do manželského svazku počtvrté, ale právě v půvabné Monice našel osudovou partnerku. Už šest let v manželství a předtím dvanáct let ve vztahu prokázaly, že partneři v sobě našli spřízněné duše. Představitel nejslavnějších filmových princů má z předchozích vztahů dva syny – Adama a Pavla. Se současnou ženou pak vychovávají syna Maxmiliána (4).

"My se známe snad sedmnáct nebo osmnáct let, ani to možná nebudu počítat (směje se). Šest let v manželství je krásných, já jsem moc ráda, že to tak dlouho vydrželo. Vztahy se zkrátka musí pěstovat a člověk na nich musí dlouhodobě pracovat. Doma slavit nebudeme, ale určitě vyrazíme na »místo činu« – je to taková naše tradice. Na krásném prvorepublikovém Letohrádku sv. Vojtěcha každý rok posedíme s majiteli, oslavíme to a probereme zároveň pracovní věci," řekla Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jinak nebude moc času, protože manžel aktivně trénuje na taneční soutěž hvězd.

"Sice jsou v začátcích, ale určitě mu to jde. Začínají pozvolna valčíkem, i když pomalé tance jsou také náročné. Budu mu samozřejmě držet palce, aby se s Veronikou protančili co nejdál," dodala Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.