Šestileté výročí od svatby Pavla Trávníčka: Doma slavit nebudeme, říká Monika Trávníčková. Vysvětlila proč

Manželé Pavel a Monika Trávníčkovi
Manželé Pavel a Monika Trávníčkovi
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 8. 2021

Už šestileté výročí od svatby oslaví sympatický pár českého showbyznysu – herec a filmový princ Pavel Trávníček (70) se svou ženou Monikou (35), rozenou Fialkovou. Manželé se brali v srpnu 2015 v Letohrádku sv. Vojtěcha v Počátkách a jejich velký den byl přímo pohádkový. "Šest let v manželství je krásných, já jsem moc ráda, že to tak dlouho vydrželo. Vztahy se zkrátka musí pěstovat a člověk na nich musí dlouhodobě pracovat. Doma slavit nebudeme, ale určitě vyrazíme na »místo činu«," uvedla Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz.

Svatební den oblíbeného páru se konal v romantickém prostředí čtyřhvězdičkového hotelu, který se nachází v okrese Pelhřimov. Pavel Trávníček vstoupil do manželského svazku počtvrté, ale právě v půvabné Monice našel osudovou partnerku. Už šest let v manželství a předtím dvanáct let ve vztahu prokázaly, že partneři v sobě našli spřízněné duše. Představitel nejslavnějších filmových princů má z předchozích vztahů dva syny – Adama a Pavla. Se současnou ženou pak vychovávají syna Maxmiliána (4).

"My se známe snad sedmnáct nebo osmnáct let, ani to možná nebudu počítat (směje se). Šest let v manželství je krásných, já jsem moc ráda, že to tak dlouho vydrželo. Vztahy se zkrátka musí pěstovat a člověk na nich musí dlouhodobě pracovat. Doma slavit nebudeme, ale určitě vyrazíme na »místo činu« – je to taková naše tradice. Na krásném prvorepublikovém Letohrádku sv. Vojtěcha každý rok posedíme s majiteli, oslavíme to a probereme zároveň pracovní věci," řekla Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jinak nebude moc času, protože manžel aktivně trénuje na taneční soutěž hvězd.

"Sice jsou v začátcích, ale určitě mu to jde. Začínají pozvolna valčíkem, i když pomalé tance jsou také náročné. Budu mu samozřejmě držet palce, aby se s Veronikou protančili co nejdál," dodala Monika Trávníčková pro ŽivotvČesku.cz.

Na začátku devadesátých let se na televizní obrazovky dostal dnes již kultovní seriál Beve...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu