Sestra Ornelly Koktové extrémně zhubla a slaví 25. narozeniny. Některé dárky už dopředu vím, říká. Prozradila, co dostane

Sestry Charlotte Štiková a Ornella Koktová
Sestry Charlotte Štiková a Ornella Koktová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 8. 2021

Charlotte Štiková ve čtvrtek slaví 25. narozeniny. Oslavu má naplánovanou až na příští týden a je to dobře nejen kvůli počasí, které je aktuálně deštivé, ale i proto, že je Charlotte nastydlá a s bolestí v krku by si narozeniny tolik neužila. "Těším se na výzdobu, na to si potrpím. Některé dárky už dopředu vím," uvedla sestra Ornelly Koktové (28) pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co přesně ji čeká.

Charlotte Štiková je krásná mladá žena, která od dob, kdy se ukázala ve společnosti poprvé, prošla výraznou proměnou. Zhubla 20 kilogramů, blond vlasy obarvila na tmavší hnědou a nyní slaví 25. narozeniny. Je obklopena lidmi, kteří ji mají rádi a chystá s nimi oslavu. Kromě rodiny se chce sejít i s přáteli, se kterými už bude oslava poněkud bujařejší.

Aktuálně je Charlotte nemocná a s rodinou si narozeniny užije později. "Oslava bude až příští týden a bude grilovačka, tak doufám, že bude aspoň lepší počasí, než je teď. Těším se na výzdobu, na to si potrpím," uvedla Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz.

"Některé dárky už dopředu vím. Od prarodičů dostanu tetování a z toho mám opravdu radost, protože to už bude se mnou navždy. Od přítele nějaký šperk a ségra prý chystá velké překvápko, táta to samé," prozradila pro ŽivotvČesku.cz žena, která slaví čtvrt století na tomto světě.

Kvůli lockdownu neměl nikdo dlouho možnost se vyrazit bavit do společnosti. Narozeniny jsou skvělou příležitostí k zábavě mezi lidmi. "Určitě nebude chybět ani nějaká oslavička v baru. Strašně dlouho jsem nikde nebyla, tak si to ještě vynahradím," dodala pro ŽivotvČesku.cz Charlotte Štiková, která je s věkem krásnější než dřív.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.